The Vaccines

i

Autor: Materiały prasowe

The Vaccines w Polsce! Kapela z UK wystąpi w Klubie Niebo

2024-01-23 9:51

“Czego oczekiwaliście od The Vaccines?” pytał w tytule swojego debiutanckiego albumu brytyjski zespół. Ci, którzy w ostatnich latach domagali się powrotu grupy do Polski w końcu mogą mieć powody do radości - załoga pod dowództwem Justina Haywarda-Younga wystąpi 23 stycznia w warszawskim Klubie Niebo, a wraz z nimi zobaczymy australijską grupę Teen Jesus & the Jean Teasers! Koncert pod patronatem Eski ROCK.

The Vaccines to jeden z najważniejszych brytyjskich zespołów gitarowych ostatniej dekady. Każdy z jego albumów znajdował swoje miejsce w pierwszej piątce najlepiej sprzedających się płyt w UK, czego efektem były koncerty na światowych halach czy występy u boku The Rolling Stones, Red Hot Chili Peppers, Arctic Monkeys oraz Imagine Dragons. Ich dyskografię zamyka wydana w 2021 roku płyta “Back in Love City”, na której zespół połączył indie rocka z popowymi wpływami dowodząc, że muzyką potrafi się najzwyczajniej w świecie bawić i wychodzi mu to bardzo dobrze. 

Wspólna trasa z Teen Jesus & the Jean Teasers

W europejską trasę koncertową The Vaccines zabierają ze sobą australijski Teen Jesus & the Jean Teasers. Mieszanka rocka z punkiem czy nawet bubblegum popem w wykonaniu tego damskiego kwartetu z roku na rok zyskuje coraz większe grono odbiorców, a ich debiutancki album “I Love You” ukaże się 6 października nakładem wytwórni Domestic La La.

The Vaccines w Warszawie

Koncert odbędzie się 23 stycznia 2024 roku w Klubie Niebo. Sprzedaż biletów rozpocznie się w piątek, 29 września o godzinie 10:00 na www.winiarybooking.pl. Punkty sprzedaży: www.winiarybookings.pl, Going, Biletomat.pl, Empik Bilety, Ebilet, Eventim, Ticketmaster.

Listen on Spreaker.