The Subways na dwóch koncertach w Polsce! [DATY, MIASTA, BILETY]

i

Autor: Materiały prasowe The Subways zagrają w Polsce

The Subways na dwóch koncertach w Polsce! [DATY, MIASTA, BILETY]

2022-12-19 14:16

THE SUBWAYS uchodzą za jeden z najbardziej ekscytujących zespołów, aktywnie koncertujących i porywających tłumy wybuchowym rockowym dźwiękiem szalonymi występami. Cofając się do 2005 roku, Billy, Charlotte i Josh, o średniej wieku 18 lat, wkręcili się na międzynarodową scenę muzyczną z debiutanckim albumem „YOUNG FOR ETERNITY” oraz z rockowo-klubowym singlem „ROCK & ROLL QUEEN”.

Zespół do tej pory wydał 4 albumy. Ich drugi krążek, ‘ALL OR NOTHING’ (2008), został nagrany w Los Angeles wraz z bardzo wpływowym producentem Butchem Vig. Album ten “Buoyed with emotional heft and supernova guitar riffs, wired around a maturing song craft” (MOJO). Utwory były napisane w czasie, kiedy Billy walczył o uratowanie swojego głosu, zaraz po operacji usunięcia guzków na strunach głosowych.

Kolejny album został wydany w 2011 - ‘MONEY AND CELEBRITY’. Album jest pełen “brilliantly anarchic punk-pop vignettes; each being a big musical finger that sticks it to financial greed, the mediocre mainstream and the fame fetishists” (ROCKSOUND i zawiera singiel ‘WE DON’T NEED MONEY TO HAVE A GOOD TIME’.

Czwarty album, o tym samym tytule, co nazwa zespołu, ukazał piosenkarza Billiego Lunna jako producenta, ponieważ to właśnie on przejął pełną kontrolę nad realizacją dźwięku i miksowaniem.

Nowy album The Subways

Globalna pandemia sprawiła, że zespół musiał odwołać ponad 40 koncertów na ich międzynarodowej trasie ‘Young For Eternity Anniversary Tour’. Billy skupił się wtedy na pracy w jego nowym studio w Hertfordshire, a Charlotte i Josh nagrywali ze swoich domów piąty album, który ukaże się na początku 2023 roku.

W kwietniu 2021 zespół podpisał kontrakt z Alcopop i wydał singiel „Fight” inspirowany ruchem Black Lives Matter. Zespół opisuje utwór jako: "a letter in two parts: a gesture of solidarity with the Black community and communities of colour as they face their daily oppression at the hands of systemic racism, and a wake-up-call to the white community that such oppressions do in fact exist, and that we must acknowledge these oppressions and fight alongside marginalized communities as allies.”

Niestety, w październiku 2020, zaraz po nagraniu sekcji perkusji na nadchodzący piąty album, perkusista i założyciel zespołu Josh Morgan opuścił zespół. The Subways szybko znaleźli nową perkusistkę – Camille Philips (wcześniej występującą z The Ramonas), która wspomogła zespół podczas wznowionej trasy w 2021 roku. Camille została ciepło przyjęta przez fanów zespołu, a w styczniu 2022 roku została ogłoszona nową stałą perkusistką The Subways.

Nadchodzące koncerty rockowe - te gwiazdy zagrają w Polsce w najbliższym czasie!

The Subways na dwóch koncertach w Polsce! [DATY, MIASTA, BILETY]

Występowanie na żywo to zdecydowanie konik zespołu. Wzieli udział w ponad setce festiwali – w tym Glastonbury’s Piramide Stage, Reading, Leeds, Rock Im Park.. Niezależnie czy występują dla 100 czy dla 25,000 fanów – zespół zawsze występuje na wysokim poziomie, o czym już za chwilę przekonają się polscy fani!

  • 22.03.2023 – KRAKÓW – Klub Kwadrat
  • 23.03.2023 – WARSZAWA – Klub Hybrydy

BILETY W SPRZEDAŻY OD 7 GRUDNIA 2022 - NA LIVENATION.PL

  • Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy rozpocznie się już dziś 5 grudnia o 12:00
  • Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się we wtorek 6 grudnia o 11:00
  • Ogólna sprzedaż rozpocznie się w środę 7 grudnia na LiveNation.pl o 10:00