The Smashing Pumpkins prezentują finałowy akt trylogii „ATUM”!

i

Autor: Materiały prasowe Nowy album The Smashing Pumpkins

The Smashing Pumpkins z nowym singlem z płyty! Tak brzmi "Empires"!

2023-04-14 16:29

Premiera najnowszego albumu The Smashing Pumpkins „ATUM” zaplanowana jest na 5 maja. Płyta jest kontynuacją albumów „Mellon Collie and the Infinite Sadness” z 1995 roku oraz „Machina/Machine of God” z 2000 roku.

Zawierający 33 utwory w 3 aktach album „ATUM” został napisany i wyprodukowany przez Corgana w ciągu ostatnich 4 lat. Do tej poznaliśmy dwie części, czyli 22 utwory.

Muzyka rockowa lat 90-tych - zagranica. Kultowe krążki z tego okresu

Nowy album i trasa The Smashing Pumpkins

Billy Corgan będzie jednym z gości specjalnych serialu „The Muppets Mayhem”, którego pierwszy sezon będzie można obejrzeć na Disney+ w środę, 10 maja.

The Smashing Pumpkins niedawno ogłosili THE WORLD IS A VAMPIRE - składającą się z 26 koncertów trasę po Ameryce Północnej. Na trasie pojawią się goście specjalni Interpol, Stone Temple Pilots i Rival Sons, a także najwięksi mistrzowie z National Wrestling Alliance (NWA), którzy będą rywalizować w większości miast.

Gdy dorastałem, wiedziałem, że istnieją zespoły takie jak Siouxsie and the Banshees i The Cure, co oznaczało, że było miejsce dla ludzi takich jak ja. O tym jest The World Is A Vampire. Wspieraj poczucie wspólnoty - jeśli nie pasujesz, należysz tutaj. Chodzi o wspólne doświadczenie i szacunek dla innych, ale ostatecznie o dobrą zabawę. Prawdziwy alternatywny festiwal, na którym my wszyscy samozwańczy dziwacy i outsiderzy świata możemy się spotkać i zrobić imprezę - komentuje Billy Corgan.