The Real McKenzies zagrają w Warszawie! [DATA, MIEJSCE, BILETY]

i

Autor: Materiały prasowe The Real McKenzies na koncercie w Warszawie

The Real McKenzies zagrają w Warszawie! DATA, MIEJSCE, BILETY

2023-01-13 10:54

Ciężko uwierzyć, że The Real McKenzies istnieją już od 30 lat! Zespół założony w 1992 roku przez kanadyjsko-szkockiego poetę i punkowca Paula McKenzie doskonale łączy celtycko-folkowe motywy z punkową energią i buntem. W ich muzyce tradycyjne instrumenty akustyczne takie jak dudy szkockie spotykają się z przesterowaną gitarą i galopującą perkusją. Gdy dodamy do tego niemal gawędziarskie teksty, otrzymamy szaloną mieszankę muzyczną, która od wielu lat jest znakiem rozpoznawczym The Real McKenzies na całym świecie.

W swojej długiej karierze zespół nagrał 11 albumów studyjnych, utrzymanych w swoim charakterystycznym stylu. Dyskografię kanadyjsko-szkockiej formacji zamyka obecnie „Bear & Loathing”, który krytycy zgodnie okrzyknęli powrotem chłopaków do swojej najlepszej formy! Ich kompozycje najlepiej sprawdzają się jednak na żywo, kiedy jej szaleństwo udziela się fanom celtyckiego punku.

The Real McKenzies zagrają w Warszawie! [DATA, MIEJSCE, BILETY]

To będzie jedyny w Polsce koncert The Real McKenzies - ekskluzywnie dla polskiej publiczności! Jako support przed polską publicznością wystąpią Real Sickies! Ten relatywnie młody skład, gra swój energiczny i brudny pop punk od 2014 roku, zjednując sobie kolejnych oddanych fanów. Na koncie mają 3 świetne albumy, z których wybiorą najlepszy koncertowy materiał! Drugim supportem będzie CRIMINAL TANGO - grupa z Warszawy grająca mieszankę punka, swingu i surowego rock'n rolla. Zespół nawiązuje swoją stylistyką, muzyką i tekstami piosenek do kultury bikiniarzy, ulicznych anegdot i opowieści z kart książek Tyrmanda, Hłaski czy Grzesiuka.

Rockowe koncerty w 2023 roku - na te zespoły czekamy najbardziej!

Koncert The Real McKenzies - szczegóły

  • Data: 21.01.2023
  • Godziny: 19:00 - drzwi, 20:00 - start

  • Miejsce: Progresja, Fort Wola 22

  • Ceny biletów: 80 zł w przedsprzedaży / 100 zł w dniu koncertu
 za pośrednictwem strony Klubu.