The Offspring mają nowego perkusistę! Grał m.in. z Marilynem Mansonem

i

Autor: Wikimedia Commons - Foto: Fred Gasch Nowy perkusista The Offspring!

The Offspring mają nowego perkusistę! Grał m.in. z Marilynem Mansonem

2023-05-15 12:11

Stanowisko perkusisty w zespole The Offspirng jest chyba tym najmniej stabilnym, jakie można objąć. Ostatnim bębniarzem w składzie grupy był Pete Parada, który jednak został wyrzucony w 2021 roku. Choć przez pewien czas formacja pozostawała bez oficjalnego perkusisty, to jej skład jest już pełny. Wiemy, kto został nowym bębniarzem The Offspring!

Przez lata kariery zespół The Offspring przechodził liczne zmiany w składzie. Najbardziej dotykają one stanowiska perkusisty: najdłużej grającym perkusistą formacji był Ron Welty, który zastąpił oryginalnego perkusistę, Jamesa Lilję w 1987 roku, i pozostał z The Offspring przez kolejne 16 lat. Welty został zastąpiony przez Atoma Willarda w 2003 roku, którego cztery lata później zastąpił Pete Parada. Pozostał on perkusistą The Offspring, aż do wyrzucenia w 2021 roku za odmowę szczepienia przeciwko COVID-19. Od przeszło dwóch lat zespół pozostawał więc bez oficjalnego bębniarza - koniec okresu posuchy!

Ikoniczne rockowe teledyski. Te klipy przeszły do historii

Nowy perkusista The Offspring!

W czwartek 11 maja zespół zagrał w Zielbau Arena w Winterthur w Szwajcarii, a za perkusją zasiadł tego dnia Brandon Pertzborn! Muzyk udostępnił zdjęcia z występu w swoich social mediach, ogłaszając oficjalnie, iż to on właśnie jest nowym perkusistą The Offspring!

Kim jest Brandon Pertzborn?

Brandon Pertzborn uważany jest za jednego z najlepszych perkusistów sesyjnych w branży. W trakcie kariery miał szansę występować u boku takich artystów, jak Corey Taylor, Marilyn Manson, Doyle Wolfgang von Frankenstein czy z zespołem Black Flag. W 2021 roku ogłoszono, że Brandon został nowym bębniarzem Suicidal Tendencies, raptem miesiąc temu jednak ogłosił, że odchodzi z zespołu.