The Killers

i

Autor: mat. prasowe

Wiadomości

The Killers przerwali koncert ze względu na... mecz na Euro 2024. Zobaczcie WIDEO

Muzycy The Killers przerwali koncert w Londynie, aby... wspólnie świętować z fanami awans reprezentacji Anglii do finału tegorocznych Mistrzostw Europy w piłce nożnej.

The Killers przerwali koncert. Powodem mecz Anglii

Formacja The Killers obecnie koncertuje na Starym Kontynencie w ramach promocji składanki "Rebel Diamonds", która na rynku ukazała się pod koniec ubiegłego roku. 

10 lipca muzycy zespołu zagrali w Londynie, w O2 Arenie. Po dziesiątym utworze Brandon Flowers i spółka przerwali koncert. Wszystko przez półfinałowy mecz na Euro 2024. 

Måneskin to ostatni duży zespół rockowy?

W tym czasie trwało bowiem spotkanie Anglii z Holandią. Drużyna prowadzona przez Garetha Southgate'a wygrała 2:1 z ekipą Oranje i awansowała do finału turnieju (Anglicy zmierzą się w nim z Hiszpanami). 

Muzycy chcieli więc razem poprzeżywać te emocje wraz z angielską publicznością i końcówkę meczu wszyscy obejrzeli na dużym ekranie. Nic więc dziwnego, że po zakończeniu meczu w londyńskiej hali nastąpił wybuch radości. Wystrzelono czerwone i białe serpentyny, wszyscy klaskali, a zespół wykonał "Mr. Brightside", swój wielki przebój.

Ponadto, z okazji meczu, perkusista The Killers Ronnie Vannucci Jr. przywdział koszulkę reprezentacji Anglii.

Najpopularniejsze rockowe albumy na Spotify. Oto TOP10: