The Killers

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Todd Weaver

The Killer zagrają swój kultowy debiut w całości na zywo PO RAZ PIERWSZY!

2024-01-24 15:15

Grupa dowodzona przez Brandona Flowersa uczci w ten sposób 20. rocznicę wydania „Hot Fuss”. Utwory z kultowego debiutu zabrzmią podczas rezydencji The Killers w ich rodzinnym Las Vegas.

Wszystkie koncerty odbędą się od 14 do 30 sierpnia w The Colosseum w Caesars Palace. Sprzedaż biletów rusza 27 stycznia.

Wydany w czerwcu 2004 album „Hot Fuss” przyniósł takie hity jak „Mr. Brightside”, „Somebody Told Me”, „All These Things That I’ve Done” czy „Smile Like You Mean It”.

Muzyka rockowa lat 2000. - zagranica. Jakie albumy zdefiniowały ten okres?

The Killers i... film "Saltburn"!

Niedawno piosenka „Mr. Brightside” po raz kolejny wróciła na wiralowe playlisty, a to za sprawą filmu „Saltburn”. Według danych firmy Slingo, przebój The Killers zaliczył największy skok w wyszukiwaniach po premierze dzieła. „Mr. Brightside” słyszymy w scenie, w której Felix i Ollie wyruszają na wycieczkę. Cel podróży niekoniecznie przypada do gustu Olliemu…

W grudniu 2023 ukazała się kompilacja największych hitów The Killers „Rebel Diamonds” – poza premierowym „Spirit”, na album trafiło 19 wielkich przebojów z przekroju całej dyskografii.