The HU w duecie z wokalistą Alice in Chains! Jak brzmi This Is Mongol?

i

Autor: Andrzej Wasilkiewicz/REPORTER The HU - nowy numer

The HU w duecie z wokalistą Alice in Chains! Jak brzmi nowa wersja "This Is Mongol"?

2023-02-10 14:32

Rockowa sensacja prosto z Mongolii, The HU, dopiero co zakończyła trasą koncertową i wydała nowy album, by w 2023 rok wejść z przytupem. "This Is Mongol” szybko stał się hitem streamingowym, ulubieńcem fanów, a teraz muzycy poszli o krok dalej! "This Is Mongol (Warrior Souls)” zawiera wokal niepowtarzalnego Williama DuValla z Alice In Chains i jest to teraz jeszcze mocniejszy numer!

The HU - mongolska sensacja rocka i ambasadorzy UNESCO, szczycący się tytułem „Artist for Peace” - udostępnili nową wersję ich przełomowego singla This Is Mongol z 2022 roku. Tym razem gościnnie słyszymy w utworze wokalistę/gitarzystę Williama DuValla z zespołu Alice In Chains! Muzyk pojawia się w nowej wersji, zatytułowanej This Is Mongol (Warrior Souls), a jego wokal dodatkowo podkreśla oryginalne przesłanie utworu, jakim jest promowanie mongolskiej kultury i wzmacnianie świadomości ekologicznej. Dzieje się to poprzez dodanie przetłumaczonego na język angielski fragmentu tekstu, śpiewanego przez DuValla, który również wyprodukował i zmiksował utwór. Wspomniane motywy są widoczne w teledysku This Is Mongol (Warrior Souls), którego premiera odbyła się w piątek 10 lutego. Współtwórcą teledysku jest Michael Lombardi, współproducent i odtwórca głównej roli w filmie The Retaliators. W tym horror-thrillerze z 2022 roku, wystąpili członkowie THE HU, a ścieżka dźwiękowa zawierała muzykę zespołu.

Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy wykonać nasz singiel "This is Mongol (Warrior Souls)” z Williamem DuVallem. Jest on nie tylko niesamowitym wokalistą, ale ma również unikalny rytm i technikę, a jego styl pasuje do naszej energii i śpiewu gardłowego. Piosenka jest o duszach wojowników, które są w nas, a jej celem jest zainspirowanie świata i pobudzenie ludzkich dusz. Mamy nadzieję, że wszystkim spodoba się to dzieło sztuki - mówi Temka.

BULLET FOR MY VALENTINE w trasie. Jason Bowld dla Eski Rock

Napisanie i wyprodukowanie czegoś, co pozostaje wierne wrażliwości The HU, a jednocześnie rezonuje z moją własną, było niesamowicie ekscytującym i satysfakcjonującym wyzwaniem. "Warrior Souls" jest świadectwem faktu, że bez względu na to, skąd pochodzimy, w końcu wszyscy chcemy tego samego — prosperować w naszych czasach pomimo przeciwności losu, przysparzając dumy poprzednim pokoleniom i pozostawiając godną spuściznę na przyszłość. Jestem zaszczycony tą współpracą i bardzo dumny z jej wyniku - komentuje DuVall.