The Black Keys zapowiedzieli nowy album. Pierwszy singiel jest już dostępny

i

Autor: mat. prasowe

Premiery

The Black Keys zapowiedzieli nowy album. Pierwszy singiel jest już dostępny WIDEO

Formacja The Black Keys zapowiedziała premierę nowego studyjnego albumu. Kolejny krążek amerykańskiego duetu, zatytułowany "Ohio Players", ukaże się w kwietniu. Całość promuje utwór "Beautiful People (Stay High)".

Nowy album The Black Keys na horyzoncie

W tym roku na półkach sklepowych pojawi się kolejny studyjny album od zespołu The Black Keys. Muzycy ujawnili pierwsze szczegóły krążka zatytułowanego "Ohio Players". Wiadomo już, że ukaże się on 5 kwietnia. 

Do promocji całości muzycy The Black Keys wytypowali utwór "Beautiful People (Stay High)", do którego zrealizowano także teledysk. Z całością możecie zapoznać się poniżej: 

Tak natomiast prezentować się będzie okładka albumu "Ohio Players":

The Black Keys - Ohio Players

i

Autor: mat. prasowe

Wiadomo także, że na płycie pojawią się goście: Beck oraz Noel Gallagher. Inspiracją dla tytułu dwunastego studyjnego albumu The Black Keys okazał się natomiast funkowy zespół o takiej samej nazwie, który największe sukcesy świętował w drugiej połowie lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku. 

Doznaliśmy olśnienia: "Możemy zadzwonić do naszych przyjaciół, żeby pomogli nam w tworzeniu muzyki" – powiedział Patrick Carney, perkusista The Black Keys. – To zabawne, ponieważ obaj piszemy piosenki z innymi osobami – Dan cały czas [jako artysta solowy i producent], a ja, kiedy produkuję płytę.

Bez względu na to, z kim współpracujemy, nigdy nie mamy poczucia, że ​​poświęcamy to, kim naprawdę jesteśmy. To dodaje tylko specjalnego smaku. Ale kiedy nadszedł czas na ukończenie albumu, byliśmy tylko Pat i ja – dodał Dan Auerbach, gitarzysta i wokalista zespołu.