Terror zagra w Polsce! Zgarnij bilety na wyprzedany koncert w Eska ROCK!

i

Autor: Materiały prasowe Bilety na koncert Terror w Esce ROCK!

Terror zagra w Polsce! Zgarnij bilety na wyprzedany koncert w Eska ROCK!

2023-08-07 15:49

Terror to hardcorowy zespół punk rockowy pochodzący z Los Angeles. Grupa powstała w 2002 roku, a ich debiutancki album, wydany 2 lata później, sprzedał się już w nakładzie 40 tysięcy płyt. Formacja już za chwilę zagra w Polsce dwa koncerty - bilety na ten warszawski są już wyprzedane. Słuchaj Eski ROCK by zdobyć wejściówki!

Terror to hardcorowy zespół punk rockowy pochodzący z Los Angeles. Grupa powstała w 2002 roku, a ich debiutancki album, wydany 2 lata później, sprzedał się już w nakładzie 40 tysięcy płyt. Od tamtej pory Terror zwiedził Europę, Australię, Nową Zelandię, Koreę, Meksyk i Amerykę Południową, a także wielokrotnie zmieniał swój skład. Ostoją jednak pozostają Scott Vogel (wokalista) i Nick Jett (perkusista). Ten pierwszy jest znany ze skoków ze sceny oraz przemów ze sceny, nazywanych "Vogelizmami".

Muzyka kapeli jest szybka i mocna, atakuje znienacka i sieje zniszczenie. Wystarczy posłuchać albumu Terror z 2022 roku "Pain Into Power".

Metalowe albumy wszech czasów / Eska Rock

Legendy hardcore'u w Polsce!

Ostatni raz fani mogli tego wszystkiego doświadczyć w 2022 roku. Kapeli tak się spodobał nasz kraj, że tym razem przyjeżdża do Polski na dwa dni.

8 sierpnia wystąpi w warszawskiej Progresji, a dzień później w klubie Kamienna 12 w Krakowie. Razem z nimi na scenie wystąpią Biohazard, Dog Eat Dog, polska Schizma oraz Get The Shot.

Wygraj bilety na wyprzedany koncert Terror, słuchając Eski ROCK!

Bilety na warszawski koncert są już wyprzedane. Jednak, jeżeli ich nie macie to wciąż możecie zobaczyć legendy hardcore'u na żywo. Rozdajemy w tym tygodniu wejściówki na oba koncerty! Słuchajcie Eski Rock, żeby poznać szczegóły!