Tempers na dwóch koncertach w Polsce! Gdzie i kiedy pojawi się duet?

i

Autor: Materiały prasowe Tempers w Polsce [DATY, MIASTA, BILETY]

Tempers na dwóch koncertach w Polsce! Gdzie i kiedy pojawi się duet?

2023-03-08 15:20

Nowojorski duet Tempers na dwóch koncertach w Polsce! Mroczne synthy, nastrojowe gitary i posępne wokale wybrzmią 24 maja w poznańskim Klubie Pod Minogą oraz dzień później w warszawskiej Hydrozagadce!

Tempers to duet składający się z wokalistki Jasmine Golestaneh oraz gitarzysty/klawiszowca Eddiego Cooper’a. Grupa specjalizuje się w poetyckim synth-popie, w którym dodatkowo można usłyszeć po szczypcie takich gatunków jak house, techno, shoegaze czy post punk. Czerpiąc inspiracje od Kraftwerk przez Fleetwood Mac po Joy Division oraz przeszłości związanej z Nowym Jorkiem czy Londynem, Tempers szybko, bo już na swoim debiucie “Services”, zrobili bardzo duży krok w odkrywaniu swojej muzycznej tożsamości, a pochodzący z niego hit undergroundowych parkietów “Strange Harvest” otworzył duetowi drzwi do koncertowania po całym świecie i wyprzedania wielu klubów. W kwietniu zeszłego roku ukazał się czwarty album grupy - “New Meaning”. Występy zespołu w Polsce to niewątpliwie daty, które fanki i fani dźwięków w klimatach Drab Majesty, Cocteau Twins, Chromatics, Beach House, Molchat Doma czy Depeche Mode powinni zapisać w swoich kalendarzach!

Tempers w Polsce [DATY, MIASTA, BILETY]

  • 24.05.2023 - Poznań, Klub Pod Minogą  
  • 25.05.2023 - Warszawa, Hydrozagadka 
  • BILETY: punkty sprzedaży: www.winiarybookings.pl, Going, Biletomat.pl, Empik Bilety, Ebilet, EventimPolska, Ticketmaster Polska
O nowych projektach, uczuciach i pierwszym razie w Polsce. ATREYU dla Eski Rock