Telewizyjna premiera filmu 'OASIS KNEBWORTH 1996'  już 19 listopada w MTV!

i

Autor: Materiały prasowe

Telewizyjna premiera filmu 'OASIS KNEBWORTH 1996' już 19 listopada w MTV!

2021-11-18 13:39

Już w najbliższy piątek, 19 listopada fani zespołu Oasis będą mieli okazję zobaczyć telewizyjną premierę wyjątkowego filmu dokumentalnego „Oasis Knebworth 1996”. Wielkie muzyczne wydarzenie, które zgromadziło ponad ćwierć miliona młodych fanów z całego świata i przeszło do historii, tym razem dostarczy emocji widzom przed ekranami. Emisja filmu będzie miała miejsce na kanale MTV o godz. 23:00.

„OASIS KNEBWORTH 1996” to film wyreżyserowany przez zdobywcę nagrody GRAMMY Jake'a Scotta, pokazujący jeden z najbardziej kultowych koncertów ostatnich 25 lat oraz szczególną relację pomiędzy Oasis i fanami zespołu. Historia opowiedziana oczami uczestników koncertu zawiera obszerne i niepublikowane wcześniej materiały archiwalne z koncertów i zza kulis, a także wywiady z zespołem oraz organizatorami imprezy.

EskaROCK Live! - Organek - Cały ten fejm

“Knebworth było dla mnie Woodstockiem lat 90. Wszystko kręciło się wokół muzyki i ludzi. Niewiele pamiętam z tego wydarzenia, ale nigdy go nie zapomnę. To było biblijne.” - mówi wokalista legendarnego zespołu Liam Gallagher.

Jak przez lata zmieniał się Ozzy Osbourne?