Serial o sekstaśmie Pameli Anderson i Tommy'ego Lee doczekał się trailera! [WIDEO]

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=iQqzMMNrQQI

Serial o sekstaśmie Pameli Anderson i Tommy'ego Lee doczekał się trailera! [WIDEO]

2021-11-18 13:27

Historia Mötley Crüe została już zekranizowana i stała się hitem, teraz czas na historię szalonego małżeństwa Tommy'ego Lee i Pameli Anderson. W sieci pojawił się oficjalny zwiastun serialu, który może sporo namieszać.

Zespół Mötley Crüe doczekał się filmu na swój temat, który zrobił sporo zamieszania, zostając jednocześnie, bardzo dobrze przyjęty przez krytykę. Na fali popularności wspomnianego obrazu, postanowiono zrealizować serial na temat małżeństwa Tommy'ego Lee i Pameli Anderson, które miało na koncie skandal, związany z sextaśmą. W sieci pojawił się TRAILER produkcji.

EskaROCK Live! - Organek - Cały ten fejm

Serial o małżeństwie Tommy'ego Lee i Pameli Anderson ma oficjalny TRAILER

Serial 'Pam and Tommy', ma opowiadać historię krótkiego, lecz burzliwego małżeństwa Tommy'ego Lee i Pameli Anderson, którzy pobrali się po kilku dniach znajomości i byli w małżeństwie przez trzy lata. Para doczekała się dwóch synów i zasłynęła sextaśmą, która została wykradziona z ich domu. Ci, którzy dystrybuowali prywatne zabawy pary, podobno zarobili na tym 77 milionów dolarów, jednak finalnie i tak wszystko zakończyło się ugodą. 

W rolach głównych wystąpią Sebastian Stan oraz Lily James, a serial ma liczyć 8 odcinków, a jego premiera została zaplanowana na 2 lutego 2022 roku. Polska premiera nie została jeszcze ogłoszona. Zobaczcie zwiastun:

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu