Tegoroczny Festiwal Legend Rocka w Dolinie Charlotty nie odbędzie się! Zaskakujące ogłoszenie organizatorów!

i

Autor: GERARD/REPORTER Tegoroczny Festiwal Legend Rocka w Dolinie Charlotty nie odbędzie się! Zaskakujące ogłoszenie organizatorów!

Tegoroczny Festiwal Legend Rocka w Dolinie Charlotty nie odbędzie się! Zaskakujące ogłoszenie organizatorów!

2024-01-22 11:31

W ubiegłym roku o tej porze już dawno znany był headliner uwielbianego Festiwalu Legend Rocka w Dolinie Charlotty. Ta przedłużająca się cisza ze strony organizatorów zaczęła zastanawiać i mocno niepokoić fanów formatu. W poniedziałek 22 stycznia wszystko stało się jasne - tegoroczna edycja wydarzenia nie odbędzie się! Dlaczego?

Festiwal Legend Rocka został zorganizowany po raz pierwszy w 2007 roku i od początku związany jest z okolicami Słupska i ma miejsce na terenie amfiteatru, położonego na pograniczu miejscowości Strzelinko i Zamełowo. Odbywa się on z inicjatywy Mirosława Wawrowskiego, zarządzającego gospodarzem imprezy – kompleksem hotelowym Dolina Charlotty. Już od pierwszej edycji wydarzenie przyciąga tłumy fanów najlepszego klasycznego rocka, do tej pory zagrali na nim m.in. Bonnie Tyler, Slade, Nazareth, Deep Purple, Saxon, Ray Manzarek & Robbie Krieger, Carlos Santana, Bob Dylan, Robert Plant, ZZ Top, Korn, Alice Cooper czy w ubiegłym roku Hollywoood Vampires.

Mamy już styczeń - w ubiegłym roku o tej porze od dawna znany był już headliner festiwalu. Przedłużająca się cisza zaczęła mocno niepokoić fanów i fanki formatu - okazuje się, że słusznie...

Najbardziej wyczekiwane koncerty rockowe 2024 w Polsce

Odwołano tegoroczny Festiwal Legend Rocka w Dolinie Charlotty!

W poniedziałek 22 stycznia w social mediach festiwalu pojawiło się oficjalne oświadczenie organizatorów. Wynika z niego, że tegoroczna edycja wydarzenia nie odbędzie się! Jako powód podano rozpoczęcie prac modernizacyjnych oraz rozbudowę amfiteatru. Działanie to ma na celu ulepszenie i powiększenie powierzchni, na której w kolejnych latach będą gościć największe światowe gwiazdy. Z oświadczenia nie wynika, ile trwać ma ta przerwa i czy Festiwal Legend Rocka w Dolinie Charlotty powróci w przyszłym roku.

Listen on Spreaker.