Tarja

i

Autor: Materiały prasowe

Tarja już w klimacie świąt! Album "Dark Christmas” już jest!

2023-11-10 16:01

10 listopada ukazał się nowy album Tarji zatytułowany „Dark Christmas”. Płyta jest kontynuacją wydawnictwa „From Spirits and Ghosts (Score for a Dark Christmas)” z 2017 roku. I choć na płycie znalazły się świąteczne utwory, to nie brakuje tu też mroczniejszych dźwięków, a wszystko razem tworzy najbardziej niesamowitą ścieżkę dźwiękową.

Jako wczesny prezent świąteczny Tarja podarowała słuchaczom teledyski do utworów „Last Christmas”, „The First Noel” i „White Christmas” Wraz z klipami do utworów „Frosty The Snowman” i „Jingle Bells” można znaleźć je na playliście „Dark Christmas” na YouTube.

Pełnometrażowy film fabularny, składający się z 12 teledysków, był w zeszłym tygodniu wyświetlany w wybranych kinach Dolby Atmos, od Buenos Aires, Meksyku i Helsinek po Berlin. Był to pierwszy świąteczny album w historii zaprezentowany w Dolby Atmos, w ponad 50 lokalizacjach oraz wielkie widowisko dla fanów Tarji i miłośników Świąt. Wszystkim, którzy przegapili szansę wzięcia udziału w tym jednorazowym wydarzeniu, pełnometrażowy film zostanie udostępniony na platformach streamingowych, które oferują format Dolby Atmos.

Najlepsze wokalistki rockowe - zagranica

Szczegóły wydawnictwa

Na płytę „Dark Christmas” składają się czarujące i urzekające wykonania znanych utworów, takich jak, „All I Want For Christmas Is You” Mariah Carey, „Wonderful Christmastime” Paula McCartneya, klasyki takie jak „Rudolph The Red-Nosed Reindeer”, a także zupełnie nowa piosenka Tarji. „Dark Christmas” to idealny album dla tych, którzy chcą poczuć świąteczną atmosferę, odkrywając bardziej tajemniczą stronę tego czasu.

Album „Dark Christmas” ukazał się na płycie CD, na dwóch czarnych winylach oraz na dwóch biało-zielonych winylach.

Zanurzenie się w ten nowy świat było fascynujące. Wiem, że docenicie świąteczne piosenki w naszych upiornych aranżacjach, bo te utwory naprawdę brzmią tak, jak nigdy wcześniej. Miałam ogromną przyjemność po raz kolejny współpracować z Jimem Dooleyem i Timem Palmerem. Mam nadzieję, że spodoba Wam się nasze podejście Świąt - „nasz mroczny duch Świąt.