Tarja - album Best Of: Living The Dream jest już dostępny w sprzedaży!

i

Autor: Karol Makurat/REPORTER Nowy album Tarji

Tarja - album "Best Of: Living The Dream" jest już dostępny w sprzedaży!

2022-12-02 18:03

Choć sama Tarja nie mogła w to uwierzyć, to faktycznie ten czas, kiedy uznana artystka wydała swój pierwszy album „Best of”. Mam nadzieję, że ta kolekcja spodoba Wam się tak samo, jak mi podobało się jej tworzenie” - mówi Tarja.

Wydawnictwo „Best Of: Living The Dream” składa się z najbardziej znanych, a także najbardziej lubianych przez samą Tarję utworów. Na płycie znajdują się rockowe kompozycje pochodzące z sześciu albumów studyjnych: „My Winter Storm”, „What Lies Beneath”, „Colours In The Dark”, „The Brightest Void”, „The Shadow Self” i „In The Raw”. Płyta „Best Of: Living The Dream” to pierwsze takie wydawnictwo artystki. W skład kolekcji „Best Of: Living The Dream” wchodzi również niepublikowany wcześniej koncert „Circus Life”, który ukazuje się na Blu-rayu w zestawie z dwoma CD.

Szczegóły kompilacji

Kompilacja opatrzona jest piękną grafiką i wyjątkowymi dodatkami. Album „Best Of: Living The Dream” ukazał się na CD, jako limitowany zestaw dwóch CD i Blu-raya, na podwójnym czarnym winylu, podwójnym przezroczystym winylu oraz w formie limitowanego boxu zawierającego plakat, grafiki i 4 Picture Discs. Kolekcja rozpoczyna się zupełnie nowym utworem zatytułowanym „Eye Of The Storm”. Piosenka łączy charakterystyczne brzmienie Tarji z potężną dawką emocji i opowiada o szukaniu swojego miejsca w świecie. Posłuchaj singla „Eye Of The Storm”.

Najlepsze wokalistki rockowe - zagranica
Tarja - album Best Of: Living The Dream jest już dostępny w sprzedaży!

i

Autor: Materiały prasowe Okładka albumu