Taipei Huston - synowie Larsa Ulricha na pierwszym koncercie w Polsce! Grupa zagra przed The Last Internationale

i

Autor: Materiały prasowe/Daniel DeSlover/Zuma / SplashNews.com/East News The Last Internationale wystąpią w Polsce [DATA, MIEJSCE, SUPPORT,BILETY]

Taipei Huston - synowie Larsa Ulricha na pierwszym koncercie w Polsce! Grupa zagra przed The Last Internationale

2023-02-10 10:37

THE LAST INTERNATIONALE wydadzą swój długo wyczekiwany trzeci album, „TLI 3” 31 marca 2023 roku. Aby to uczcić, zespół wyruszy w 7-tygodniową trasę po Europie. Poznaliśmy właśnie support koncertu - po raz pierwszy w Polsce wystąpi kapela Taipei Houston, w której grają Myles i Layne Ulrich - synowie perkusisty Metalliki. Więcej szczegółów poniżej!

The Last Internationale, znani również jako TLI, są zespołem założonym w Nowym Jorku przez piosenkarkę Delilę Paz i gitarzystę Edgey. Premiera ich trzeciego studyjnego albumu TIL 3 zaplanowana jest na 31 marca 2023 roku. Album zawiera sekcje perkusyjne wykonane przez Joey’ego Castillo i Eloy’a Casagrande z zespołu Sepultura. Dwa single – „1984” oraz „Hoke Hey!” zostały wydane wraz z teledyskami. Fani zespołu będą mogli usłyszeć je już w styczniu.

Znani szczególnie z ich mocnych występów na żywo, TLI występowali na scenie z takimi artystami jak: Robert Plant, Neil Young, The Who, Kings of Leon, Slash, Scott Weiland, Weezer, One Republic, Tom Morello, Lenny Kravitz, Incubus, Royal Blood, The Cult, Rival Sons i wiele innych. Zeszłego lata, zespół był w trasie z KISS, Deep Purple, otwierał koncert przed Guns N' Roses, a także grał na głównych festiwalach w całej Europie, wliczając: Pink Pop, Rock Werchter, Hellfest, Mad Cool, Lollapalooza i Hyde Park.

Dyskografia The Last Internationale

Ich debiutancki album We Will Reign, został wydany przez Epic Records w 2014 roku i wyprodukowany przez nagrodzonego Grammy – Brendan’a O’Brien’a. Na perkusji zagrał Brad Wilk (Rage Against The Machine), który dołączył do zespołu i wyruszył razem z nimi w trasę promującą ten album. Drugi album The Last Internationale Soul On Fire został wydany w październiku 2019 roku. Przy albumie pracowali: producent Tom Morello i perkusista Joey Castillo (Queens of the Stone Age). Pierwszy singiel “Hard Times” trafił na pierwsze miejsce na iTunes blues charts w UK, a także do pierwszej 20 w wielu innych krajach na całym świecie.W 2020, zespół wydał album koncertowy z Live at Arda Recorders, który został nagrany podczas lockdownów w czasie pandemii COVID. W czerwcu 2021 roku, Delila Paz zaśpiewała w piosence Tom’a Morello „Radium Girls”, obok Aimee Interrupter z The Interrupters, Nadya Tolokonnikova z Pussy Riot oraz Mish Way z White Lung.

Red Hot Chili Peppers - 7 najlepszych piosenek z albumu “Unlimited Love”

Taipei Houston - synowie Larsa Ulricha supportem The Last Internationale

Taipei Houston to duet braci z Bay Area. W jego skład wchodzą: Myles (perkusja, gitara) i Layne Ulrich (wokal, bass), którzy podczas pandemii wrócili do swojego domu rodzinnego i postanowili założyć zespół. Zaraz później przeprowadzili się do Los Angeles, gdzie zaczęli koncertować po południowej Kalifornii.

Na ich nadchodzącej płycie, Once Bit Never Bored, Taipei Houston wyraźnie inspirują się historią rock ‘n’ rolla, wplatając elementy garage rock’a, grunge a także psych rock. Utwory braci Ulrich przywołują na myśl inne legendarne duety rockowe, takie jak: The Kills, Death From Above 1979 czy The White Stripes.

The Last Internationale zagrają w Polsce! [DATA, MIEJSCE, BILETY]

26.04.2023 – WARSZAWA – Klub Hydrozagadka

BILETY W SPRZEDAŻY OD 9 GRUDNIA 2022 - NA LIVENATION.PL

  • Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy rozpocznie się w środę 7 grudnia o 10:00
  • Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się we czwartek 8 grudnia o 10:00
  • Ogólna sprzedaż rozpocznie się w piątek 9 grudnia na LiveNation.pl o 10:00