Ta punkowa kapela wezwała swoich fanów do pomocy. Chodzi o schronisko dla zwierząt

i

Autor: Facebook / materiały zbiórki

Ta punkowa kapela wezwała swoich fanów do pomocy. Chodzi o schronisko dla zwierząt

2023-05-24 10:18

Co znaczą zaangażowane hasła, płomienne deklaracje i ostre teksty, kiedy nie idzie za tym działanie? Niewiele. W muzyce rockowej, podobnie jak w polityce i religii, znamy wiele przykładów gdy przekaz nie zawsze idzie w parze z tym, co wykonawcy robią i myślą. W przypadku Włochatego jednak konsekwencja to podstawa. Dlatego nie dziwi to, że właśnie oni zwrócili się do swoich fanów.

Sprawa jest poważna, bo chodzi o dalszy los zwierząt, które raczej nie będą mogły nigdzie indziej znaleźć równie bezpiecznego i kochającego miejsca.

- Mają pod opieką 500 zwierząt, od kotów po konie wykupione z rzeźni przez zwierzęta odebrane z cyrków – piszą na swojej stronie w portalu Facebook muzycy Włochatego - Teraz są na krawędzi bankructwa.

Punkowa załoga zachęca do przekazania choćby symbolicznego datku, bo nawet mała kwota przekazana przez szerokie grono może coś zmienić. Przystań Ocalenie to schronisko prowadzone przez Komitet Pomocy dla Zwierząt. Trafiają do nich zarówno zwierzęta towarzyszące jak i gospodarskie, a nawet odebrane z cyrków oraz wykupione z rzeźni.

Na stronie zbiórki na rzecz Komitetu możemy przeczytać także i innych formach, w jakich można pomóc.

„Błagamy o wsparcie, o wysyłanie paczek z pożywieniem, przyda się wszystko – warzywa, owoce, płatki kukurydziane, soki owocowe, mleko, karmy dla psów, karmy dla kotów, środki higieniczne takie jak ręczniki papierowe, podkłady higieniczne, mokre chusteczki, leki, suplementy na stawy dla koni i psów, witaminy, siano, karmy dla psów, karmy dla kotów.”

Jednak obecnie główną potrzebą są datki finansowe, które pozwolą Komitetowi i prowadzonej przez niego Przystani stanąć na nogi. Zbiórkę znajdziecie w portalu RatujemyZwierzaki.pl.

Aktorzy i Aktorki, którzy grają rocka!