Szwedzkie uderzenie! Self Deception, Awake The Dreamer i Those Without zagrają w Warszawie!

i

Autor: Materiały prasowe Self Deception, Awake The Dreamer i Those Without w Polsce [DATA, MIASTO, BILETY]

Szwedzkie uderzenie! Self Deception, Awake The Dreamer i Those Without zagrają w Warszawie!

2023-08-21 14:47

3 szwedzkie zespoły prezentujące nowoczesne podejście do muzyki z pogranicza rocka i metalu - wyruszający w swoją headlinerską trasę Self Deception, a wraz z nim Awake The Dreamer oraz Those Without, wystąpią 26 listopada w Warszawie!

Ciężka praca doprowadziła Self Deception do pozycji jednego z najczęściej streamowanych zespołów ze Szwecji, którego grono słuchaczy przekroczyło już liczbę miliona osób. Ich brzmienie to połączenie najostrzejszego hard rocka z przebojowymi, wręcz popowymi refrenami oraz dźwiękowych pejzaży. Wydany w lutym album “You Are Only As Sick As Your Secrets” to już niemal nowoczesny klasyk, na którym znajdziemy takie utwory jak “Fight Fire With Gasoline” czy “PSYCHO”. Self Deception nie spoczywają na laurach i oprócz ogłoszenia swojej headlinerskiej trasy dzielą się z fanami nowym singlem “The Scandinavian Dream”.

Gośćmi specjalnymi na europejskim szlaku będą: post hardcore’owe Awake The Dreamer, z którym Self Deception rozgrzewali publikę na majowych koncertach u boku Dead By April oraz łącząca pop punk z emo grupa Those Without.

System of a Down - 5 ciekawostek o debiutanckiej płycie zespołu | Jak dziś rockuje?

Self Deception, Awake The Dreamer i Those Without w Polsce [DATA, MIASTO, BILETY]

  • SELF DECEPTION
  • Goście specjalni: Awake The Dreamer, Those Without
  • 26.11.2023
  • Warszawa, VooDoo  
  • BILETY