Steve Harris (Iron Maiden) zamierza napisać książkę. Muszę to dokładnie zaplanować

i

Autor: Grzegorz Ksel/REPORTER

Wiadomości

Steve Harris (Iron Maiden) zamierza napisać książkę. "Muszę to dokładnie zaplanować"

Wygląda na to, że w przyszłości doczekamy się autobiografii Steve'a Harrisa. Basista Iron Maiden przyznał, że chciałby się z tym zadaniem zmierzyć. Ogranicza go tylko jedna rzecz: brak wolnego czasu.

Steve Harris o swoich planach. Basista chciałby napisać autobiografię

Nikogo nie trzeba przekonywać, że muzycy lubią pisać autobiografie. Z tym zadaniem, w przeszłości, zmierzyło się dwóch członków formacji Iron Maiden: wokalista Bruce Dickinson oraz gitarzysta Adrian Smith. Wygląda na to, że do tego grona dołączy kiedyś także Steve Harris, basista i założyciel Żelaznej Dziewicy. 

W wywiadzie dla "Trunk Nation With Eddie Trunk" Harris przyznał, że taki pomysł chodzi mu po głowie, ale... ogranicza go czas. 

Iron Maiden - 5 ciekawostek o albumie "The Number of the Beast" | Jak dziś rockuje?

Jest wiele innych rzeczy, które robię, gdy nie jestem w trasie. Nie potrafiłbym tego zrobić, jak Bruce Dickinson. On wykonuje 10 rzeczy na raz. Powiedział mi, że pisał swoją książkę nawet w garderobie przed koncertami. Ja bym tak nie umiał. Muszę to jakoś wszystko zaplanować i podejść do tego bardziej metodycznie. Wiem, że zajęłoby mi to sporo czasu, ale chciałbym to zrobić. Zapewne ta książka opowiadałaby o wczesnych latach naszej działalności – wyjaśnił basista Iron Maiden. 

Steve Harris został w tym samym wywiadzie zapytany również o szansę na realizację potencjalnego filmu dokumentalnego o historii zespołu. – Myślę, że to również moglibyśmy zrobić – odpowiedział krótko. 

8 piosenek, które zmieniły życie Steve'a Harrisa: