Steel Panther

i

Autor: Steel Panther zagra w Polsce

Koncerty w Polsce

Steel Panther już za chwilę zagra w Polsce! Najważniejsze informacje o koncercie

Wielkimi krokami zbliża się tegoroczny koncert Steel Panther w naszym kraju. Doszło jednak właśnie do zmiany organizatora występu. Jak więc, w takim wypadku, wygląda sytuacja z biletami? Sprawdź poniżej wszystkie najważniejsze informacje o koncercie.

Steel Panther w Polsce. Zmienił się organizator koncertu

16 czerwca 2024 roku formacja Steel Panther wystąpi w naszym kraju. Przypomnijmy, że zespół zagra we wrocławskim klubie A2 w ramach trasy promującej album "On The Prowl" (2023).

Wspomniany koncert pierwotnie organizował Metal Mind Productions. Jednak 21 maja, w mediach społecznościowych firmy, pojawił się oficjalny komunikat, w którym możemy przeczytać, że opiekę nad występem Steel Panther przejęło Live Nation. 

Wydarzenie to odbędzie się w tym samym dniu i miejscu – informują przedstawiciele MMP. 

Oto ranking 10 najlepszych zespołów rockowych. Czołówka może zaskoczyć!

A jak wygląda sprawa z biletami na koncert?Wszystkie bilety na koncert zakupione za pośrednictwem bileterii eBilet.pl, Eventim.pl oraz Metal Mind Productions zachowują ważność – czytamy w komunikacie. 

Bilety na występ Steel Panther we Wrocławiu wciąż są dostępne za pośrednictwem wspomnianych bileterii (eBilet oraz Eventim), a także na Ticketmaster. 

Formacja Steel Panther powstała w 2000 roku w Los Angeles. Grupa wyróżnia się humorystycznymi tekstami, a także wizerunkiem, który nawiązuje do czasów glam metalowych z lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku. Pierwszy album zespołu ukazał się na rynku w 2009 roku. Do tej pory Steel Panther wydał sześć studyjnych krążków. Dyskografię zamyka, jak zostało to już wcześniej wspomniane, ubiegłoroczny "On the Prowl". 

TOP5 rockowych i metalowych kawałków, zainspirowanych przez "Gwiezdne Wojny":