Śpiewające pozdrowienia od Kazika Staszewskiego. Lider Kultu rozbawił internautów [FILM]

i

Autor: AKPA, Instagram/Kazik Staszewski

Polska muzyka

Śpiewające pozdrowienia od Kazika Staszewskiego. Lider Kultu rozbawił internautów!

2024-03-11 14:46

Lider Kultu coraz chętniej korzysta z mediów społecznościowych, dzieląc się z fanami swoim prywatnym życiem. Ostatnio na Instagramie Kazik udostępnił dwa krótkie nagrania, którymi rozbawił internautów. Muzyk cofnął się wspomnieniami do swojej młodości.

Kazik Staszewski w Ogrodzie Saskim w Warszawie. Kazik o jeżdżeniu na sankach

Kazik wybrał się na spacer po Warszawie. Dotarł do Ogrodu Saskiego i wzięło go na wspomnienia. Postanowił je... wyśpiewać, co utrwalił w mediach społecznościowych. Stojąc na tle słynnego budynku - zabytkowego wodozbioru, czyli kopii świątyni Westy z Tivoli - zanucił kilka słów.

- A na tej górce, gdy byłem mały, dziesiątki dzieci z górki zjeżdżały - śpiewał. - To tak na szybko… Naprawdę, dziesiątki, no, może setki to bym przesadził, dzieciaków, ja też! Od rana do wieczora była to wielka górka. Teraz się nie wydaje taka - dodał, już mówiąc.

Red Hot Chili Peppers w Warszawie. Historyczne zdjęcie RHCP w Ogrodzie Saskim

Kazik życzył szczęśliwego poniedziałku. Wspomniał też, że na tym tle zdjęcie mają wykonane legendy rocka - zespół Red Hot Chili Peppers. - Na tej górce, przy tej świątyni, kiedyś sobie zdjęcie Red Hot Chili Peppers zrobili, także jest bardzo słynna - powiedział. Na słynnym zdjęciu widać wokalistę RHCP Anthony’ego Kiedisa, a także gitarzystę Josha Klinghoffera. Fotografia została wykonana w 2012 roku.

Nagranie Kazika rozbawiło internautów. - Zrobili sobie tam zdjęcie, bo Kazik tam zjeżdżał! - czytamy w jednym komentarzu. - Proszę nosić czapkę panie Kazimierzu! - radzi inny użytkownik Instagrama. - Górka słynna, niczym życzenia od Pana Kazimierza - dodaje kolejny.

Kazik z wnukiem. Przeróbka hymnu harcerzy z okresu PRL

Kazik na instagramie wrzucił też film we wtorkowy poranek. Życząc dobrego dnia, zaśpiewał - trzymając swojego wnuka na kolanach - przeróbkę hymnu harcerzy z czasów PRL. Jak mu wyszło? Zobaczcie sami!

QUIZ. Znasz piosenki zespołu Kult i Kazika Staszewskiego? Sprawdź!

Pytanie 1 z 10
Z jakiego utworu Kazika pochodzi fragment: "Biurokracja od czasu upadku komuny rozrosła się trzykrotnie..."