Smash Into Pieces

i

Autor: Materiały prasowe - fot. John Gyllhamn

koncerty rockowe w polsce w 2024 roku

Smash Into Pieces wracają do Polski! Gdzie i kiedy zagra formacja?

2024-03-26 14:47

Wyrusz w ekscytującą, koncertową podróż z zespołem Smash Into Pieces, szwedzką sensacją muzyki rockowej o filmowym brzmieniu. Od czasu wydania, cieszącego się ogromnym uznaniem, albumu "Rise And Shine" zespół przekształcił się w grupę znaną na całym świecie. Na czele stoi lider i perkusista - APOC.

Zapewniając sobie miejsce w finale i ostatecznie zajmując trzecią pozycję w szwedzkiej edycji preselekcji do Eurowizji zespół odniósł kolejny wielki sukces. Ich singiel "Six Feet Under" osiągnął status platyny w Szwecji w zaledwie 12 tygodni, a krajowe stacje radiowe przyjęły jego zaraźliwe brzmienie. Teraz SMASH jest gotowy, aby zanurzyć cię w kolejnym rozdziale swojej epickiej narracji, opierając się na uniwersum ARCADII.

Ale ich historia na tym się nie kończy. Dzięki elektryzującym występom na żywo, urzekającym popisom w krajowych programach telewizyjnych - SMASH INTO PIECES wciąż wznoszą się na nowe wyżyny. Ich poświęcenie i profesjonalizm w każdym aspekcie kariery gwarantują niezapomniane wrażenia zarówno dla fanów, jak i nowo pozyskanych słuchaczy.

Nie przegap fenomenu, jakim jest SMASH INTO PIECES. Dołącz do podróży, poczuj energię i bądź świadkiem mocy ich muzyki, gdy na nowo definiują granice w swoim gatunku. Daj się porwać ich magnetycznym występom i stań się częścią ich stale rosnącej społeczności na całym świecie.

Pozytywne umysły to największe inspiracje! Smash Into Pieces dla Eski Rock

Smash Into Pieces w Polsce w 2024 roku [DATA, MIASTO, BILETY]

  • 02.11.2024
  • WARSZAWA – Klub Proxima

BILETY W SPRZEDAŻY TU.

Sprawdź, jakie koncerty rockowe i metalowe odbędą się w Polsce w tym roku!