SMASH INTO PIECES - Nowy antywojenny singiel - 'VANGUARD'

i

Autor: Materiały prasowe

SMASH INTO PIECES - Nowy antywojenny singiel - 'VANGUARD'

2022-03-14 13:22

Smash Into Pieces to obecnie jedna z najszybciej rozwijających się skandynawskich kapel na polu alternatywnego rocka, znana ze swojego apokaliptycznego wizerunku, rockowego brzmienia oraz z serii teledysków zrealizowanych z kinowym rozmachem,”The Arcadia World”. Zespół wydaje dziś swój najnowszy, antywojenny singiel “Vanguard”, któremy towarzyszy czterominutowy film.

Sam zespół tak opowiada o swoim najnowszym singlu:

„Jaki świat chcemy zostawić dla naszych dzieci? ‘Vanguard’ opowiada historię młodego chłopca, który walczy z siłami zła, próbując ocalić swoją rodzinę. Spoglądając w przyszłość, podążamy za chłopcem, który stał się jednym z vanguardów. Wojna jest jak gwałtowne morze łez, w którym wszyscy toną…”

Co tam w środku gra - Black Sabbath - Technical Ecstasy

Za miks i mastering singla odpowiedzialny jest Taylor Larsson (m.in. Within Temptation, Asking Alexandria). A w teledysku, który powstał do tego utworu, zespół przechodzi od kinowej produkcji opartej na efektach specjalnych i zielonym ekranie do prawdziwej produkcji filmowej. “Vanguard” to niezwykle sugestywny, pełen akcji czterminutowy film w reżyserii Pavla Trebukhina i zawiera wszystko, czego można się spodziewać po utworze rockowym najwyższej klasy.

Grupa ma na koncie 6 albumów studyjnych, a na wszystkich platformach single oraz charakterystyczne, zrealizowane z kinowym rozmachem teledyski, zyskały już ponad 500 mln odtworzeń. Formacja zapowiada także liczne występy. Potwierdzono już ponad 60 koncertów, wśród których znajduje się też trasa “Worlds Collide Tour” (listopad/ grudzień 2022), gdzie kapela występować będzie u boku Evanescence i Within Temptation.

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu