Slash zszokował Mylesa Kennedy'ego swoją wiedzą o jaszczurkach

i

Autor: screen: https://youtu.be/1SZrJLMTO-8

Slash wskazał trzy idealne płyty rockowe. Na jakie tytuły padło?

2022-01-03 10:07

Slash jest dla wielu artystów wzorem do naśladowania, jednak on sam ma też idoli, którzy są dla niego przykładem do naśladownictwa. Jakie płyty są idealne dla artysty? O tym opowiedział niedawno, w jednym z udzielonych wywiadów.

Slash to dla wielu muzyków wzór do naśladowania i nie ma co się dziwić, w końcu gitarzysta ma na koncie wiele hitów, czy to z Guns N' Roses czy solowo. Tym razem, zapytano artystę o jego ulubione płyty i dzięki temu, Slash ujawnił swoje typy. Sprawdźcie, kogo najczęściej słucha artysta i kto jest dla niego wzorem.

Co tam w środku gra? Nirvana

Slash wskazał trzy idealne płyty rockowe. Na jakie tytuły padło?

W wywiadzie dla 'Revolver' Slash opowiedział o swoich płytowych typach, wymieniając albumy, które są dla niego najważniejsze:

Jedną z moich ulubionych płyt zawsze była „Rocks” Aerosmith. Miała na mnie wielki wpływ. Druga to „Beggars Banquet” The Rolling Stones. Są trzy płyty Stonesów, które spełniają tę definicję, ale ta szczególnie. I pewnie „II” Led Zeppelin. Jedynka też jest dobra, ale „II” miała na mnie ogromny wpływ, jeszcze kiedy byłem bardzo mały. Słuchałem jej dużo, kiedy byłem dzieckiem. Kiedy zacząłem grać na gitarze, dążyłem do tego brzmienia gitary.

Przypomnijmy, że w lutym 2022, pojawi się nowy album Slasha i 'The Conspirators', zatytułowany '4'

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu