Sick of It All

i

Autor: mat. prasowe

Wiadomości

Sick Of It All odwołują trasę i koncert w Polsce. Wokalista zespołu jest poważnie chory!

Amerykańska formacja Sick Of It All, która miała w tym roku wystąpić na Pol'and'Rock Festival, odwołała całą europejską trasę koncertową. Powód? Poważne problemy zdrowotne wokalisty.

Sick Of It All odwołują trasę i koncert w Polsce!

Pod koniec lutego tego roku organizatorzy Pol’and’Rock Festival ogłosili, że w Czaplinku w ramach tegorocznej edycji zagra amerykańska formacja Sick Of It All. Niestety, legenda nowojorskiego hardcore'u nie dotrze do Polski. 

Oto ranking 10 najlepszych zespołów rockowych. Czołówka może zaskoczyć!

Zespół odwołał właśnie całą letnią trasę koncertową po Starym Kontynencie. Powód? Poważna choroba wokalisty Lou Kollera.

Krążą pewne plotki na temat przyczyny odwołania trasy, a my jesteśmy tutaj, aby wyjaśnić sprawę. Chcieliśmy jednak poczekać, aż otrzymamy wszystkie informacje, zanim zdecydujemy się na oficjalne ogłoszenie – powiedział Koller w wideo udostępnionym na Instagramie. –Powodem jest wykrycie guza w moim przełyku, który przechodzi do żołądka. Przez całe lato będę musiał przechodzić terapię. Zespół mnie całkowicie wspiera. Gdy usłyszeli diagnozę, od razu powiedzieli: "Zapomnij o trasie, zadbaj o zdrowie". Jest nam z tego powodu przykro. Ale tak jak powiedziałem: nalegali, żebym został w domu

Wraz z ogłoszeniem o odwołanej trasie, została uruchomiona strona GoFundMe, na której rozpoczęto zbiórkę pieniędzy, aby pomóc Kollerowi pokryć koszty leczenia. Szybko udało się zebrać 200 tys. dolarów, czyli założony na samym początku cel. 

Formacja Sick Of It All powstała w 1986 roku w Nowym Jorku. Grupa ma na koncie dwanaście studyjnych albumów, z czego ostatni – zatytułowany "Wake the Sleeping Dragon!" – ukazał się na rynku w 2018 roku. 

Tegoroczna edycja Pol'and'Rock Festival zbliża się wielkimi krokami

Tegoroczna edycja Pol'and'Rock Festival będzie wyjątkowa, bo jubileuszowa. Przypomnijmy, że 30. edycja imprezy odbędzie się w dniach 1-3 sierpnia 2024 na terenie Lotniska Czaplinek-Broczyno (woj. zachodniopomorskie). 

Na imprezie, za którą odpowiada Jurek Owsiak, w tym roku wystąpią m.in. Guano Apes, Flapjack, T.Love, Coma, Michael Patrick Kelly czy Sokołowski. Na razie nie wiadomo jeszcze, kto zastąpi Amerykanów podczas festiwalu. 

Rockowa odsłona Pragi! Oto muzyczne miejsca, które warto zobaczyć w stolicy Czech: