Serj Tankian pracuje nad książkową biografią! Co wiadomo na temat wydawnictwa?

i

Autor: Serj Tankian/agefotostock/East News Serj Tankian wyda autobiografię

Serj Tankian pracuje nad książkową biografią! Co wiadomo na temat wydawnictwa?

2022-10-05 15:54

Serj Tankian powoli przygotowuje się do wydania swojego nowego projektu muzycznego - mowa o EP-ce "Perplex Cities", z której poznaliśmy już dwie kompozycje. Okazuje się, że nie jest to jedyne wydawnictwo, nad jakim pracuje obecnie artysta, gdyż ten przymierza się do wydania swojej autobiografii! Co wiemy na jej temat?

Serj Tankian z powodzeniem prowadzi swoją karierę solową. Raptem rok temu ukazała się EP-ka, zatytułowana Elasticity, na którą trafiło pięć wyjątkowym kompozycji, utrzymanych w klimacie rocka i heavy metalu, a już czeka na nas nowy muzyczny projekt artysty! Już w piątek 21 października ukaże się kolejny minialbum, zatytułowany Perplex Cities, na którym także znajdzie się pięć utworów. Do tej pory poznaliśmy dwa: Pop Imperialism The Race. Zostały one skomponowane tak, by umożliwić słuchaczowi głębsze zanurzenie się w muzycznej rzeczywistości. Zapewnić ma to specjalna aplikacja Arloopa, na której to udostępnione zostaną wszystkie kompozycje, jeszcze przed oficjalną premierą EP-ki. Całość ma być utrzymana w stylistyce rocka i elektroniki. 

Co tam w środku gra - Serj Tankian Elasticity

Serj Tankian pracuje nad książkową biografią

Okazuje się, że to nie jedyny projekt, nad którym pracuje obecnie Tankian! W wywiadzie dla magazynu "Revolver" artysta zdradził, że planuje wydać autobiografię! Zdradził przy tym, że nie będzie to klasyczna pozycja, gdyż będzie w sobie łączyć elementy takich gatunków literackich jak biografia i... książka filozoficzna. Niestety, na chwilę obecną nie wiadomo nic więcej na temat tej pozycji - Serj nie określił na jakim etapie prac się znajduje i kiedy możemy spodziewać się premiery.

To forma pamiętnika. Początkowo nie interesowało mnie pisanie tej formy, kierowałem się bardziej w stronę połączenia sprawiedliwości i duchowości, które tkwiło w mojej głowie od wielu lat. Wydawcy byli zainteresowani wspomnieniami, ja byłem zainteresowany tą formą i uzgodniliśmy, że będzie to hybryda. Więc jest to, jeśli wolisz, pamiętnik filozoficzny. Więc będzie trochę inny od typowej biografii - powiedział Serj w wywiadzie.