Serj Tankian poinformował o swoim stanie zdrowia po zakażeniu koronawirusem

i

Autor: screen: https://youtu.be/hTWKbfoikeg

Serj Tankian poinformował o swoim stanie zdrowia po zakażeniu koronawirusem

2021-10-26 9:19

System Of A Down wystartowali w październiku z małą trasą koncertową, która była pierwszym spotkaniem z fanami po dwóch latach. Niestety, po trzech zagranych koncertach, grupa była zmuszona przerwać występy. Jak podano w oficjalnym oświadczeniu, Serj Tankian ma objawy COVID-19. Teraz wokalista poinformował jak się czuje.

System Of A Down cieszyli się na trasę koncertową po USA, ponieważ było to ich pierwszy spotkanie z fanami i to po dwóch latach! Po trzech świetnie przyjętych koncertach, zespół został zmuszony przerwać trasę! Powodem był zły stan zdrowia u Serj'a Tankiana, który podejrzewał, że zakaził się COVID-19. Faktycznie, lider SOAD zakaził się wirusem i teraz postanowił podzielić się z fanami informacją o swoim stanie zdrowia.

Co tam w środku gra? - Motorhead - The best of

Serj Tankian poinformował o swoim stanie zdrowia po zakażeniu koronawirusem

Jak napisał Serj Tankian w krótkim oświadczeniu:

Mam się nieźle i mam nadzieję, że wkrótce ustąpią wszelkie objawy. Myślę, że szczepienie pomogło zminimalizować moje objawy i cierpienie. Wiele osób w społeczeństwie waha się przed szczepieniem. Rozumiem to i nie zajmuję stanowiska w tej sprawie. Każda sytuacja medyczna wymaga rozważenia płci, wieku, medycznej historii i chorób pacjenta. Nie inaczej jest ze szczepionkami a ich działania niepożądane powinny być brane pod uwagę. Przemysł medyczny nie powinien stawiać wszystkich pod jednym mianownikiem. To nieodpowiedzialne. Mimo wszystko jestem szczęśliwy, że ja i moi rodzice jesteśmy szczepieni.

Nie wiadomo kiedy System Of A Down wrócą na trasę koncertową. Obecnie zespół nie ma planów na większą ilość wydarzeń.

System Of A Down w różnych momentach kariery. Tak zmieniał się zespół (GALERIA)