Serj Tankian ma gotowych około 10 wydawnictw! Kiedy się pojawiają?

i

Autor: screen: https://youtu.be/BGilNMeIR70

Serj Tankian ma gotowych około 10 wydawnictw! Kiedy się pojawiają?

2021-07-06 12:31

Serj Tankian od zawsze miał pełno pomysłów, które przeradzały się nie tylko w projekty muzyczne, ale także w opcje wizualne lub plastyczne. Okazuje się, że czas pandemii jest wyjątkowo inspirujący dla wokalisty, który podobno ma przygotowane 10 wydawnictw!

W wywiadzie dla amerykańskiego kanału Fox 11, Serj Tankian opowiedział o swojej nowej wystawie, którą można oglądać w Los Angeles. Nie zabrakło też tematu pandemii oraz tego, jak czas zamknięcia pomógł wokaliście w tworzeniu. Okazuje się, że lider System Of A Down ma w zanadrzu kilka niespodzianek dla fanów.

Co tam w środku gra - Serj Tankian winyl

Serj Tankian ma w zanadrzu 10 płyt. Na kiedy zaplanowana jest premiera?

W wywiadzie dla Fox 11, Serj Tankian mówił o szkodach, zarówno zawodowych, jak i zdrowotnych, które pandemia wyrządziła jego życiu. Jak powiedział wokalista:

To było katastrofalne dla światowej gospodarki, dla dochodów ludzi, dla naszego zdrowia. Miałem problemy ze zdrowiem osobistym. Zaplanowałem tak wiele rzeczy na ten rok. Zarezerwowaliśmy z Systemem 22 koncerty, wystawy sztuki, premiery filmowe, wydania albumów, wszystko to – i nagle nastąpiła ta mimowolna przerwa. Ona naprawdę miała czynnik przebudzenia i to jest dla mnie znaczące – pauza – która naprawdę skłoniła nas do myślenia. Wychodząc z tego wszystkiego, musimy dać z siebie wszystko. Jako społeczeństwo globalne musimy się doskonalić.

Tankian wykorzystał okres lockdownu do  pracy nad nowymi kompozycjami. Muzyk zdradził, że na ten rok ma nakład, który może sięgnąć dziesięciu gotowych już do wydania płyt:

Na początku bardzo trudno było być kreatywnym, ponieważ wszystko było negatywne i trochę niepokojące. Nie mogłem być kreatywny. Zdajesz sobie sprawę, że masz cały ten czas do dyspozycji i jako artysta myślisz: 'Dobrze, muszę coś zrobić'. Tak więc, jeśli chodzi o ilość kreacji, wszystko zamieniło się w niesamowity czas, skończyłem około dziewięciu czy dziesięciu płyt, obrazów i tego typu rzeczy. W tym roku wydamy wszystko

Pozostaje tylko czekać i obserwować poczynania Serja i już teraz widać, że znowu wszystko kręci się daleko od SOAD. Ostatnim krążkiem od Serja, jest EPka 'Elasticity'.

System Of A Down w różnych momentach kariery. Tak zmieniał się zespół (GALERIA)