Serial o Sex Pistols doczekał się trailera! Zobaczcie, jak pokazano zespół

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=8Ol1B3w7NtU

Serial o Sex Pistols doczekał się trailera! Zobaczcie, jak pokazano zespół

2022-04-06 10:18

Gdy fani usłyszeli o serialu na temat Sex Pistols, nie kryli swojego pozytywnego zaskoczenia. Niestety John Lydon nie był zachwycony pomysłem, a można powiedzieć, że był on wręcz mocno zażenowany. Teraz poznaliśmy datę ogólnej premiery i możemy zobaczyć pierwszy zwiastun.

Gdy zapowiadano serial o Sex Pistols, wiele osób był szczęśliwych, że takowa produkcja w ogóle będzie realizowana. Niestety, John Lydon uważa, że sam pomysł i przygotowanie do produkcji jest żenujące. Jak stwierdził artysta w jednym z wywiadów:

Uważam to za kompletnie pozbawione jakiegokolwiek szacunku gówno, z jakim musiałem się zmierzyć. Zatrudnili aktora, który miał zagrać mnie, ale kogo ten aktor gra? Na pewno nie mnie. Mogę z tym iść tylko do sądu. Jeśli myślicie, że możecie mnie sobie tak podeptać to się grubo mylicie. Nie obejdzie się bez wielkiej zadymy. Jestem Johnny i jeśli wejdziecie mi w paradę pożałujecie tego.

Co tam w środku gra? - Motorhead - The best of

Serial o Sex Pistols doczekał się trailera! Zobaczcie, jak pokazano zespół

'Pistol' to sześcioodcinkowy serial stworzony przez Craiga Pearce’a oraz Franka Cottrella-Boyce’a na podstawie książki 'Lonely Boy: Tales From A Sex Pistol'. Produkcja będzie miała swoją premierę na platformach Hulu i Disney+ już 31 maja. Warto poczekać do 14 czerwca, wtedy platforma będzie dostępna także w Polsce, a cena miesięcznej subskrypcji to 28,99 zł. Zobaczcie pierwszy zwiastun produkcji:

Rammstein - najmniej znane zdjęcia zespołu. Tego mogliście nie widzieć