Ozzy Osbourne ma gotową płytę, która pojawi się w ciągu pół roku

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=kSRNrVjISRQ

Chad Smith ujawnił listę gości na nowej płycie Ozzy'ego Osbourne'a. Imponujące nazwiska

2022-04-05 9:33

Nowa płyta Ozzy'ego Osbourne'a jest wyczekiwana przez fanów i wygląda na to, że pojawi się na niej wielu znanych muzyków. Chad Smith postanowił ujawnić listę gości i śmiało można powiedzieć, że jest ona imponująca.

Nowa płyta Ozzy'ego Osbourne'a jest wyczekiwana przez fanów i cały świat muzyczny, który jest ciekaw, czy artysta nadal ma w sobie energię, która kiedyś napędzała jego karierę. Chad Smith postanowił ujawnić, jacy goście pojawią się na albumie wokalisty.

Co tam w środku gra - Black Sabbath - Technical Ecstasy

Chad Smith ujawnił listę gości na nowej płycie Ozzy'ego Osbourne'a. Imponujące nazwiska

Jak zdradził Chad, na płycie Ozza pojawią się: Robert Trujillo z Metalliki, Mike McCready z Pearl Jam, Josh Homme z Queens Of The Stone Age, Zakk Wylde, Jeff BeckTony Iommi, a także Eric Clapton. Jak powiedział Smith o obecności Claptona:

Powiedzieliśmy: 'Eric, mógłbyś zagrać solo w tej piosence? Na wah-wah'. Bo jest w tym zajebisty. Gra solo przez cały numer. Chcieliśmy Jimmy’ego Page’a, chcieliśmy mieć świętą trójcę, ale niestety Page dziś już chyba niewiele gra.

Data premiery nowego albumu Ozzy'ego nie jest jeszcze znana, jednak można się spodziewać, że wkrótce poznamy więcej szczegółów.

Rammstein - najmniej znane zdjęcia zespołu. Tego mogliście nie widzieć