Lemmy Kilmister

i

Autor: AFP/EAST NEWS

Rzeźba Lemmy'ego Kilmistera stanęła we Francji. Wielkość pomnika robi wrażenie!

2022-06-23 10:20

W ostatnich latach Lemmy Kilmister doczekał się kilku pomników. Jednak ten, który stanął we Francji wzbudził ogromne zainteresowanie fanów artysty. Nowy posąg basisty liczy aż 12 metrów!

Lemmy Kilmister przywitał wszystkich uczestników tegorocznego Hellfestu. Organizatorzy festiwalu mogą pochwalić się w tym roku potężnym line-upem. Największa metalowa impreza w Europie trwa aż siedem dni! Wśród zespołów, które znalazły się na tym wydarzeniu są m.in. Scorpions, Alice Cooper, The Offspring, Ghost, Metallica, Social Distortion, Bad Religion oraz Judas Priest, Megadeth i Korn. W tym roku nie tylko line-up zaskoczył uczestników festiwalu, ale również nowa rzeźba Lemmy'ego Kilmistera. Zobaczcie, jak prezentuje się odświeżony pomnik.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ekipa Motorhead w niecodzienny sposób uhonorowała Lemmy'ego Kilmistera

Co tam w środku gra? - Motorhead - The best of

12-metrowy pomnik Lemmy'ego Kilmistera stanął we Francji!

Na francuskim festiwalu w Clisson odsłonięto odświeżoną wersję pomnika legendarnego basisty i wokalisty Motorhead. Ten, który stanął w 2015 r. nie przetrwał próby czasu i zaczął sie kruszyć. Organizatorzy festiwalu zdecydowali się odnowić posąg, a nawet go znacznie powiększyć. Statua, zaprojektowana przez artystkę Carolinę Brisset, ma teraz 12 metrów. Prace nad pomnikiem trwały niecałe 4 miesiące. Poniżej możecie zobaczyć, jak prezentuje się nowa wersja Kilmistera, która od teraz każdego roku będzie witała uczestników festiwalu Hellfest.

Sonda
Jak oceniasz nowy pomnik Lemmy'ego Kilmistera?