Rush świętuje 40-lecie „Signals”

i

Autor: Mike Gray/LFI/Photoshot/REPORTER Rush z jubileuszem albumu "Signals"

Rush świętuje 40-lecie „Signals”

2023-04-28 14:48

Kanadyjski zespół Rush udowadnia, że ich kariera nie ma końca. Album „Signals” doczekał się 40. rocznicy. Z tej okazji 28 kwietnia „Signals” ukazuje się w nowej wersji – „Super Deluxe” (zawierającej winyl, CD, 7’’ single i Blu+ray) oraz „Picture Disc”. Nową oprawę wizualną stworzył Hugh Syme.

Wersja „Super Deluxe” jest pełna niespodzianek. Na płycie CD znajdzie się wydany po raz pierwszy remaster z 2015 roku. Winyl został wytłoczony w systemie Half-Speed. Blu-ray Audio zawiera zupełnie nowe wciągające miksy Dolby Atmos i 5.1 autorstwa Richarda Chyckiego, 24-bitowy remaster z 2015 roku, nowe animowane wizualizacje do każdego utworu oraz dwa dodatkowe teledyski do „Subdivisions” i „Countdown”. Wydawnictwo zawiera także bonusy, m.in. 40-stronicową książkę w twardej oprawie z nowymi ilustracjami i niepublikowanymi zdjęciami z trasy promującej „Signals” czy dwustronny plakat 60x60 cm z nową grafiką po jednej stronie i zdjęciem z oryginalnej sesji po drugiej.

Guns N' Roses - 5 ciekawostek o albumie 'Appetite for Destruction" | Jak dziś rockuje?

Gratka dla kolekcjonerów

Limitowana wersja „Picture Disc” to kolejna gratka dla kolekcjonerów – winyl opatrzono nową grafiką autorstwa Hugha Syme’a.