Roger Waters na dwóch koncertach w Polsce w ramach trasy This Is Not A Drill! [DATY, MIEJSCE, BILETY]

i

Autor: Materiały prasowe Roger Waters zagra w Polsce

Roger Waters na dwóch koncertach w Polsce w ramach trasy "This Is Not A Drill"! [DATY, MIEJSCE, BILETY]

2022-09-09 14:51

Roger Waters, muzyk, współzałożyciel zespołu Pink Floyd, od lat 80-tych prowadzący karierę solową, ponownie zagra w Polsce! Muzyk zawita do naszego kraju w ramach monumentalnej trasy, którą sam nazywa pożegnalną. „This Is Not A Drill” to nowe, przełomowe rockowo-kinowe widowisko, które fani mogą podziwiać z miejsc rozmieszczonych wokół sceny, znajdującej się w centralnej części areny.

Roger Waters, brytyjski muzyk, współzałożyciel zespołu Pink Floyd, od lat 80-tych z powodzeniem prowadzący karierę solową, w ramach której nagrał cztery albumy, jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci w świecie rocka. Artysta ma tak samo wielu zwolenników, jak i przeciwników i znany jest ze swoich kontrowersyjnych poglądów politycznych, o których nie boi się mówić także podczas swoich występów. Choć muzyk niejednokrotnie zabierał głos w sprawach, w których jednak powinien pozostawić pole do wypowiedzi specjalistom, to wciąż ma liczne grono fanów, którzy chętnie przychodzą na jego pokazy. Waters jest obecnie w trakcie trasy koncertowej "This Is Not A Drill", którą sam nazywa swoją pożegnalną. 

Roger Waters na dwóch koncertach w Polsce w ramach trasy "This Is Not A Drill"! Daty, miejsce

„This Is Not A Drill” to nowe, przełomowe rockowo-kinowe widowisko, które fani mogą podziwiać z miejsc rozmieszczonych wokół sceny, znajdującej się w centralnej części areny. Ma ono na celu potępienie korporacyjnej dystopii, w której nieustannie walczymy o przetrwanie oraz wezwanie do działania: KOCHAJ, CHROŃ i DZIEL SIĘ naszą planetą, wszak jej przyszłość jest niepewna. Podczas koncertu usłyszymy wiele kompozycji z czasów świetności PINK FLOYD oraz kilka zupełnie nowych utworów, napisanych przez tego samego człowieka, z tą samą duszą i sercem. To może być ostatnia okazja, żeby zobaczyć Rogera Watersa na żywo. Artysta zagra w Polsce aż dwa koncerty! Odbędą się one 21 i 22 kwietnia 2023 roku w krakowskiej TAURON Arenie.

Eska Rock: wywiad z Nothing But Thieves

Roger Waters nie zagra w Polsce

AKTUALIZACJA: Jak poinformował w sobotę 24 września portal lovekrakow.pl, Roger Waters nie zagra w Polsce. Wydarzenie zostało odwołane przez managera artysty, informację tę potwierdził przedstawiciel TAURON Areny.