Rodzina Osbourne'ów - nowy sezon wystartował! Gdzie oglądać?

i

Autor: screen: https://www.facebook.com/TheOsbournesTV/photos/a.823882251004872/4285677991491930/

Rodzina Osbourne'ów - nowy sezon wystartował! Gdzie oglądać?

2021-08-23 14:00

Legendarny reality-show 'Rodzina Osbourne'ów', powraca! Co wiemy o nowym sezonie programu, a przede wszystkim, gdzie możemy go obejrzeć? Wszystko zebraliśmy w jednym artykule.

Reality-show 'Rodzina Osbourne'ów', było dla Ozzy'ego z jednej strony pomocne, a z drugiej dla wielu fanów było szokiem i pewnego rodzaju zdradą. Na ekranie zobaczyliśmy wokalistę od innej strony, często bardzo rodzinnej i mocno osobistej, co wpłynęło z pewnością na jego odbiór w mediach. Już jakiś czas temu wspominało się o tym, że show wróci do TV, aż w końcu otrzymaliśmy kolejny sezon! Gdzie można go obejrzeć?

Co tam w środku gra? Black Sabbath - Sabotage

Rodzina Osbourne'ów wróciła! Gdzie oglądać nowy sezon?

Nowy sezon jest połączeniem słynnego show oraz programu, w którym Jack Osbourne i Ozzy badali historię USA.  W programie 'The Osbournes Want To Believe', Jack Osbourne próbuje przekonać Sharon i Ozzy'ego, że zjawiska nadprzyrodzone są faktem. Jak sam mówi:

Moi rodzice zawsze byli na granicy wiary w rzeczy nadprzyrodzone. Jestem przekonany, że nie widzieli wystarczających dowodów, daję im więc do oglądania najbardziej niepodważalne sceny zarejestrowane przez kamerę, w tym też przeze mnie osobiście. Moim największym wyzwaniem jest utrzymanie ich komentarzy w formie family friendly.

Program można oglądać na kanale Travel Channel.

Jak przez lata zmieniał się Ozzy Osbourne?