Slipknot zapowiada koncert w Polsce! Grupa odwiedzi nas w 2022 roku

i

Autor: screen: https://youtu.be/VpATBBRajP8

Slipknot zapowiada koncert w Polsce! Grupa odwiedzi nas w 2022 roku

2021-08-23 12:10

Zespół Slipknot ma ostatnio świetny czas i co chwilę planuje nową trasę koncertową. Niestety, ostatnio grupa musiała zmienić plany, które pokrzyżowała pandemia koronawirusa. Na szczęście, przy planowaniu nowej trasy, zespół nie zapomniał o Polsce. Kiedy i gdzie zobaczymy zespół?

Slipknot jest od dłuższego czasu na fali wznoszącej, czego dowodem mogą być wyprzedane trasy koncertowe i ciągłe zainteresowanie nowościami od zespołu. Grupa miała zaplanowaną potężną trasę koncertową, jednak plany pokrzyżowała pandemia koronawirusa. Na szczęście, przy planowaniu nowych dat, zespół nie zapomniał o naszym kraju i już teraz wiemy, że Slipknot wystąpi w Polsce! Kiedy i gdzie? Znamy wszystkie szczegóły.

Co tam w środku gra? Black Sabbath - Sabotage

Slipknot zapowiadają trasę na 2022 rok! Nie zabrakło Polski

Zespół wróci do Polski i to do Ergo Areny w Gdańsku, w sierpniu! Poniżej możecie znaleźć pełną rozpiskę ogłoszonej trasy koncertowej:

July 15: Moscow Park Live Festival, RUJuly 17: Kyiv Upark Festival, UAJuly 20: Bucharest Romexpo, ROJuly 21: Plovdiv Hills of Rock, BGJuly 23: Athens Release Festival, GRJuly 27: Graz Messe Open Air, ATJuly 28: Prague O2 Arena, CZAug 01: Geneva Arena, CHAug 03: Bratislava Nepela Arena, SKAug 05: Wacken Open Air, DEAug 07: Gdansk Ergo Arena, PLAug 11: Tallinn Saku Suurhall, EEAug 15: Malmö Arena, SE

Przypomnijmy, że Slipknot cały czas pracują nad nową płytą, która prawdopodobnie ukaże się w ciągu najbliższych miesięcy.

Rammstein - najmniej znane zdjęcia zespołu. Tego mogliście nie widzieć