Corey Taylor przerywa trasę! Wokalista zaraził się COVID-19

i

Autor: screen: https://youtu.be/QBK6xymmKHM

Corey Taylor przerywa trasę! Wokalista zaraził się COVID-19

2021-08-23 9:15

Solowa trasa koncertowa Coreya Taylora zaczęła się dobrze rozkręcać, jednak wokalista musiał nagle przerwać koncerty. Powodem jest zakażenie COVID-19.

Corey Taylor wykorzystał czas, gdy Slipknot jest zajęty tworzeniem nowego krążka i ruszył w solową trasę koncertową. Niestety, koncerty musiały zostać przerwane, ponieważ wokalista zaraził się COVID-19! Wszystko zostało wyjaśnione w specjalnym oświadczenie, które muzyk udostępnił dla fanów.

Wywiadówka - Nergal

Corey Taylor odwołuje trasę! Wokalista zaraził się COVID-19

Lider Slipknota grał trasę po USA, jednak otrzymał pozytywny wynik na koronawirusa, przez co postanowił przerwać koncerty. Jak poinformował Corey:

Żałuję, że nie mam lepszych wieści. Dzisiaj rano otrzymałem pozytywny wynik testu. Jestem bardzo, bardzo chory. Nie dam rady wystąpić w ten weekend. Jestem załamany. Tak mi przykro. Mam nadzieję, że wszyscy mają się dobrze i obiecuję wrócić, jak tylko będę mógł. Będzie dobrze. To tylko grypa. Jestem szczepiony, więc się nie obawiam. Ale nie chciałbym nikogo zarazić.

Przypomnijmy, że Slipknot obecnie pracuje nad nowym albumem, który ma ukazać się w ciągu najbliższych miesięcy. Jak podkreśla grupa, będzie to bardzo mocna płyta.

Rammstein - najmniej znane zdjęcia zespołu. Tego mogliście nie widzieć