Nergal

i

Autor: Adam Bysiek / Radio ESKA ROCK Nergal

Nowy teledysk Nergala to zapowiedź kolejnej płyty? Post na Instagramie rozwiewa wątpliwości

2021-08-20 10:24

Nergal aktualnie przebywa na wakacjach za granicą. Mimo tego znalazł czas, by poinformować fanów o zbliżającym się wielkimi krokami projekcie. Już w przyszłym tygodniu do sieci trafi nowy singiel i teledysk popularnego artysty.

Nergal - nowy teledysk lidera grupy Behemoth zbliża się wielkimi krokami. Za pośrednictwem mediów społecznościowych przebywający obecnie na urlopie artysta zapowiedział premierę nowego singla i nakręconego do niego wideoklipu. Oficjalnie wiadomo już, że nowy utwór wokalisty ukaże się w przyszłym tygodniu. Nergal wyraził podekscytowanie wynikające z tego faktu i zapowiedział, że do premiery kawałka i teledysku będzie pozostawał offline.

Jestem teraz offline aż do połowy przyszłego tygodnia, kiedy powrócę z nową muzyką (singel + wideo). Jesteście podekscytowani? Bo ja bardzo - napisał.

Co tam w środku gra - Motörhead - No Sleep 'Till Hammersmith

Nergal - nowy singiel

Fani Nergala zastanawiają się, co to będzie za singiel. Najprawdopodobniej mowa o nowym utworze zespołu Me and That Man, w którego skład wchodzą właśnie Adam Darski oraz John Porter. Debiutancki album formacji Songs of Love and Death ukazał się w 2017 roku i zadebiutował na 3. miejscu OLiS.

Sonda
Wspierasz Nergala w walce o usuniecie art. 196 KK?