Rockowe premiery tygodnia. 10 najlepszych numerów, które ukazały się w ostatnich dniach (25-29 lipca)

2022-07-29 13:58

Lipiec powoli się kończy, a co za tym idzie, połowa wakacji za nami! Rynek muzyczny jednak kwietnie i znów przyniósł prawdziwe dobra! Jakie są najciekawsze, nalepsze premiery tego tygodnia z rockowego podwórka? Zdecydowanie jest w czym wybierać - sprawdź 10 numerów, których, naszym zdaniem, nie możesz przegapić!

Kolejny tydzień za nami! Tym razem jest to o tyle ważne, że właśnie kończy się lipiec, co znaczy, że minęła już połowa wakacji! Świat muzyki jednak nie odpoczywa - co tydzień ukazują się nowe, świetne premiery. Zespoły, artyści i artystki przygotowują się na jesienne wydania płyt, nic więc dziwnego, że teraz ukazuje się sporo singli, które zapowiadają nadchodzące projekty.

Wywiadówka - Nergal

Rockowe premiery tygodnia. 10 najlepszych numerów, które ukazały się w ostatnich dniach (25-29 lipca)

Co się działo w mijającym tygodniu w świecie rocka? Całkiem sporo! Kolejny singiel z bardzo kontrowersyjnym klipem, wydała formacja BEHEMOTH!, wyczekiwany numer wydał zespół Bush, zapowiadając przy tym premierę albumu. Muzyczny debiut zaliczyli synowie Larsa Ulricha, czasy w Van Halen wspomniał David Lee Roth, a Rob Zombie promuje swój najnowszy horror The Munsters niezłymi numerami! Jakie jeszcze są rockowe premiery tygodnia? Zajrzyj do naszej galerii!

Zombie - jak dobrze znasz słynne filmy z żywymi trupami" w roli głównej? QUIZ

Pytanie 1 z 10
Jak nazywał się właściciel bogatej plantacji, który chciał doprowadzić do poślubienia Madeleine Short, bohaterki filmu “Białe zombie” (1932) przez uczynienie z kobiety zombie?