The Casualties

i

Autor: Materiały prasowe

Festiwale 2024

Rock na Bagnie 2024. 5 powodów, dla których warto pojawić się na Podlasiu

2024-07-03 13:21

Przed nami XIV edycja punk rockowego festiwalu Rock na Bagnie! Jak co roku podczas wydarzenia usłyszymy świetne zagraniczne zespoły oraz czołówkę polskiej sceny! Zapraszamy do Goniądza na imprezę, której długo nie zapomnicie! Festiwal pod patronatem Eski ROCK.

Już po raz czternasty fani rockowego grania z całego kraju zgromadzą się na podlaskiej ziemi, aby spędzić dwa wyjątkowe dni w punkowym klimacie! Zdajemy sobie sprawę, że oferta festiwalowa w Polsce jest szeroka, ale my spróbujemy was przekonać, że to właśnie imprezy w Goniądzu nie można przegapić. Jedziemy!

Rock na Bagnie 2024 - zespoły

Zagranicznymi gwiazdami tegorocznej edycji będą The Exploited, The Casualties oraz Authority Zero! Mało? Ponadto na scenie zobaczymy czołówkę polskiej sceny rockowej: Sexbombę, Prawdę, Strachy na Lachy, Pidżamę Porno czy specjalny projekt Ulicznego Opryszka - "Na zawsze punk". Pełny line-up znajdziecie pod tym linkiem.

Rock na Bagnie 2024 - cena

Trzeba przyznać, że cena karnetów i pojedynczych biletów na Rock na Bagnie jest wyjątkowo niska. W maju i czerwcu dwudniowy karnet kupimy za jedyne 230 zł! Na początku lipca i w dniu imprezy taka przyjemność kosztować nas będzie 250 zł, a bilet jednodniowy 150 zł. Patrząc na obecne koszty związane z koncertami, festiwalami i innymi wydarzeniami kulturalnymi Rock na Bagnie to żaden wydatek! Więcej na temat biletów przeczytacie tutaj.

Rock na Bagnie 2024 - miejsce

Przede wszystkim okoliczności przyrody! Goniądz leży w sercu Biebrzańskiego Parku Narodowego, nad Biebrzą. Znajdziemy tutaj dwie ścieżki przyrodnicze - zieloną oraz czerwoną, wieże obserwacyjne, rozległe łąki i torfowiska. Kilka kilometrów od miejscowości znajduje się Twierdza Osowiec z I wojny światowej. Osobom zmotoryzowanym polecamy odwiedzić oddalony około 30 km zamek w Tykocinie. Sam Goniądz jak i okolica to idealne miejsce na odpoczynek od zgiełku dużego miasta, codziennego stresu i cyfrowego przebodźcowania.

Rock na Bagnie 2024 - edukacja

Rock na Bagnie to nie tylko muzyka. W dniach 4-5 lipca w Goniądzu odbędzie się konferencja naukowa "Festiwalowe historie Polski". Podczas spotkań ze rewelacyjnymi prowadzącymi poznamy bliżej m.in. historie polskich festiwali muzycznych, poszerzymy wiedzę na temat legendarnego Jarocina, czy posłuchamy wykładu na temat transformacji politycznej w Polsce lat 90. festiwalami metalowymi.

Rock na Bagnie 2024 - dla całej rodziny

Festiwal punk rockowy z dziećmi? Czemu nie! Podczas tegorocznej edycji wasze pociechy zostaną pod opieką grupy Kreuj Uśmiech. Wszystkie dzieci do lat 13 wchodzą na festiwal za darmo! Więcej w tym temacie znajdziecie tutaj.