Robbie Williams świętuje 25-lecie kariery! Nadchodzi rozszerzona edycja albumu Life Thru a Lens”

i

Autor: Materiały prasowe Robbie Williams świętuje jubileusz kariery!

Robbie Williams świętuje 25-lecie kariery! Rozszerzona edycja albumu "Life Thru a Lens” już dostępna w sprzedaży

2022-12-02 14:49

Robbie Williams przedstawia wersję deluxe debiutanckiego albumu „Life Thru a Lens”. Wydana 25 lat temu płyta sprzedała się w milionach egzemplarzy na całym świecie, a teraz doczekała się jubileuszowego wydania – już w sprzedaży!

„Life Thru a Lens” podbił listy przebojów dzięki takim hitom jak „Angels”, „Let Me Entertain You”, „Old Before I Die”, „Lazy Days” czy „South of the Border”. 4-płytowy album łączy oryginalną płytę z bonusowymi utworami.

Album zawiera również niepublikowane wcześniej dema, nagrania z prób i nieznane szerszej publiczności remiksy. Największych fanów z pewnością ucieszy pierwsze w historii wydanie audio koncertu z czerwca 1998 roku w londyńskim The Forum – pierwotnie nagranie ukazało się na VHS i VCD w listopadzie tego samego roku jako „Live In Your Living Room”, jednak jego sprzedaż nigdy nie została wznowiona.

"Life Thru a Lens" - kultowy album Robbiego Williamsa

„Life Thru a Lens” został wydany we wrześniu 1997 roku i spędził 2 tygodnie na 1. miejscu listy albumów w Wielkiej Brytanii oraz 92 tygodnie w pierwszej czterdziestce. W samej Wielkiej Brytanii album sprzedał się w ponad 2 milionach egzemplarzy. Jubileuszowa edycja deluxe będzie dostępna w 4-płytowym pudełku, na winylach oraz w wersji cyfrowej.

W zeszłym miesiącu Robbie Williams wydał swój 14. album #1 w Wielkiej Brytanii, „XXV”. Płyta znalazła się na szczycie listy już w pierwszym tygodniu po premierze. Tym samym Williams zyskał miano solisty z największą liczbą albumów na szczycie brytyjskiej listy – więcej mają na koncie tylko Beatlesi (15). Biorąc pod uwagę jego działalność z zespołem Take That, Robbie może pochwalić się już 19 krążkami na szczycie, co czyni go jednym z dwóch artystów z największą liczbą #1 w swoim katalogu, tuż za Paulem McCartneyem.

Najpierw były łzy, ale liczy się finał. Agnieszka Chylińska w Esce Rock