Riverside

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Radek Zawadzki

Riverside zapowiada nowe wydawnictwo! To trzeci taki projekt w karierze grupy

2024-02-20 14:54

Riverside nie mają zamiaru zwalniać tempa! Zespół już zapowiedział nowe wydawnictwo - będzie to projekt szczególny!

Chodzi o najnowszy w dyskografii grupy album koncertowy. Jak poinformowali sami zainteresowani, nagranie będzie miało miejsce 1 czerwca w trakcie zaplanowanego występu na warszawskim Torwarze. Cały projekt ma zostać zatytułowany Live at Torwar 2024, jak pisze o nim sama formacja:

O nowej płycie i Taco Hemingwayu - Riverside w Esce ROCK

Miło nam poinformować, że 1 czerwca 2024 roku będziemy nagrywali nasze TRZECIE OFICJALNE WYDAWNICTWO KONCERTOWE, które ukaże się pół roku później. Stwierdziliśmy, że dobrze byłoby podsumować ostatnie lata naszej scenicznej aktywności jakimś dużym występem i zarejestrować naszą obecną koncertową formę (Oficjalnie, jak się okazuje, robimy to raz na dekadę ;)). Wybór padł więc na miejsce naszego zamieszkania - Warszawę. Ma to dla nas symboliczne znaczenie, bo oficjalnej koncertówki z naszego rodzinnego miasta jeszcze nie mieliśmy. Na miejsce występu wybraliśmy kultowy Torwar, na którym to - dla każdego z nas - zagranych zostało conajmniej kilka ważnych koncertów życia.

Jeśli więc tego dnia - 1 czerwca - będziecie mieli ochotę być razem z nami i mieć potem z tego wydarzenia pamiątkę, słysząc np. swoje brawa i okrzyki z winyla „LIVE AT TORWAR 2024” 😉 - serdecznie Was wszystkich zapraszamy! - zespół o projekcie.

Sprawdź naszą listę najlepszych rockowych, metalowych i alternatywnych albumów 2023 roku!