Richie Sambora potwierdza, że planuje POWRÓT do Bon Jovi. Jest szansa na nową muzykę?

i

Autor: FREDERIC J. BROWN/AFP/East News Richie Sambora wróci do Bon Jovi?

Richie Sambora potwierdza, że planuje POWRÓT do Bon Jovi. Jest szansa na nową muzykę?

2023-02-15 9:55

Już na jesieni ubiegłego roku Richie Sambora dość tajemniczo wypowiadał się na temat swojego potencjalnego powrotu do składu Bon Jovi, nie chciał jednak zdradzić nic konkretnego. Minęło kilka miesięcy i sytuacja uległa zmianie - tym razem gitarzysta wprost potwierdził, że planuje zjednoczyć się z kolegami.

W listopadzie ubiegłego roku świat muzyki obiegły zaskakujące informacje. Skupiający się obecnie na karierze solowej Richie Sambora, będąc gościem na premierze filmowej, został zapytany przez dziennikarza o to, czy jest szansa na to, że ponownie połączy się ze składem Bon Jovi, w ramach występu grupy na festiwalu Glastonbury. Gitarzysta miał się tylko tajemniczo uśmiechnąć i odpowiedzieć, że jest to możliwe. Na jakiś czas sprawa ucichła, jednak teraz muzyk znów wrócił do tematu i ma naprawdę dobre wieści dla fanów legendarnej formacji.

Richie Sambora wróci do Bon Jovi?

O muzyku zrobiło się ostatnio głośno, gdy okazało się, że pod przebraniem śpiewającego ziemniaka brał udział w brytyjskiej wersji programu The Masked Singer. Sambora odpadł z show, a następnie udzielił wywiadu stacji radiowej Absolute RadioW rozmowie tej gitarzysta znów powrócił do tematu swojego powrotu do Bon Jovi - muzyk oficjalnie potwierdził, są plany, by znów uzupełnił skład zespołu, a rozmowy w tej kwestii są już dość zaawansowane! Z słów Sambory wynika, że jego występ z grupą jest już tak naprawdę przesądzony. Wygląda na to, że jest on w stałym kontakcie z Johnem Bon Jovi, gdyż przekazał, że artysta musiał nieco odpocząć i przywrócić swój głos do pełni sprawności. Panowie pozostają w przyjacielskich stosunkach.

Muzyka rockowa lat 80-tych - zagranica. Albumy, które dziś są legendarne

Będzie nowa muzyka Bon Jovi z Samborą?

Dziennikarka zapytała także Samborę, czy zamierza pisać nową muzykę z grupą. Gitarzysta odpowiedział, że wydarzy się to, gdy tylko John na to pozwoli, a on na samą myśl o tym "ma łzy w oczach". Aktualnie Richie nadal pracuje nad nowym solowym albumem, który, według jego słów, ma się ukazać "prawdopodobnie pod koniec marca, albo na początku kwietnia". Gitarzysta powiedział, że nie wie, kiedy zespół zamierza ogłosić najbliższe plany.