Red Hot Chili Peppers postanowili upamiętnić Taylora Hawkinsa [WIDEO]

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=zhK4dTGiDhc

Red Hot Chili Peppers postanowili upamiętnić Taylora Hawkinsa [WIDEO]

2022-04-04 12:20

Śmierć Taylora Hawkinsa to prawdziwy szok dla świata muzycznego oraz fanów Foo Fighters. Wielu artystów postanowiło pokazać, że odejście kolegi jest ogromnym ciosem i zawsze będą o nim pamiętać. Grupa Red Hot Chili Peppers postanowiła upamiętnić artystę.

Śmierć Taylora Hawkinsa to prawdziwy cios dla wielu artystów, którzy znali bębniarza Foo Fighters i się z nim przyjaźnili. Niedawno, zespół Red Hot Chili Peppers postanowił upamiętnić zmarłego bębniarza. Jak zrobiła to grupa?

Co tam w środku gra - Keith Richards -Main Offender

Red Hot Chili Peppers postanowili upamiętnić Taylora Hawkinsa [WIDEO]

Red Hot Chili Peppers wystąpili w amerykańskiej telewizji, promując nowy album, którego tytuł to 'Unlimited Love'. Podczas występów, na centrali perkusji zespołu, widać było imię TAYLOR, które umieścił Chad Smith.

W wywiadzie dla Radia X Flea powiedział:

To był szok. Uwielbiałem Taylora. Był radosnym kolesiem. Na długo zanim go poznałem i zanim zaczął grać w Foo Fighters, mój przyjaciel powiedział mi: „Stary, jest tu taki gość, który sprzedaje struny i jest gwiazdą. Jest perkusistą i mówię ci, że będzie gwiazdą rocka”. I to był Taylor. To było na długo zanim jeszcze grał z Alanis Morissette. Zawsze go uwielbiałem, dobrze się z nim bawiłem. Graliśmy z nimi trasy. Bardzo przyjaźnił się z naszym perkusistą, Chadem Smithem. Był miłym, szczodrym, zabawnym gościem i zabójczym perkusistą.

Phil Collins potwierdza koniec Genesis! Wspominamy największe hity zespołu