Red Hot Chili Peppers na koncercie w Polsce w 2023 roku - jakie są CENY biletów?

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Clara Balzary Ceny biletów na koncert Red Hot Chili Peppers i Iggy'ego Popa

Red Hot Chili Peppers na koncercie w Polsce w 2023 roku - jakie są CENY biletów?

2022-12-06 14:25

Ważne informacje dla osób, wybierających się na nadchodzący koncert Red Hot Chili Peppers i Iggy'ego Popa w Warszawie! Choć oficjalna przedsprzedaż w Polsce rusza dopiero w środę 7 grudnia, a regularna sprzedaż wejściówek będzie miała miejsce w piątek 9 grudnia, to już dziś wystartowała przedsprzedaż na oficjalnej stronie zespołu. Dzięki temu znamy ceny biletów na nadchodzące wydarzenie.

Już w przyszłym roku odbędzie się wydarzenie, na które czekało wielu fanów muzyki. Koncert w ramach trasy "Global Stadium Tour" zagrają w Polsce Panowie z Red Hot Chili Peppers! Grupa promować będzie wydane w tym roku, świetnie przyjęte krążki Unlimited Love Return of the Dream Canteen na wyjątkowym występie, a jego gościem specjalnym został sam "ojciec chrzestny punka", Iggy Pop! Artysta przygotowuje się do wydania nowego albumu - płyta została zatytułowana Every Loser i ukaże się już 6 stycznia 2023 roku, a gościnnie zagrał na niej m.in. Chad Smith, czyli perkusista "czerwonych papryczek". Nowe numery zespołu i artysty będzie można usłyszeć na warszawskim Stadionie Narodowym 21 czerwca 2023 roku. 

Red Hot Chili Peppers na koncercie w Polsce w 2023 roku - jakie są CENY biletów?

Od momentu ogłoszenia tej informacji, fanów najbardziej zastanawia jedna kwestia - ile kosztować będą bilety na wydarzenie? Choć oficjalna przedsprzedaż w Polsce ruszy jutro, tj. w środę 7 grudnia o godzinie 10:00, to za pośrednictwem strony artysty wejściówki można zakupić już dziś. To właśnie dzięki temu wiemy już, jakie są ceny wejściówek. Okazuje się, że bilety na płytę to koszt rzędu 395 zł, płyta z opcją Early Entrance kosztuje 625 zł, zaś ceny trybun sytuują się w przedziale 195zł - 695zł.

Red Hot Chili Peppers - 7 najlepszych piosenek z albumu “Unlimited Love”
Sonda
Kupujesz bilety na koncert Red Hot Chili Peppers + Iggy Pop w Polsce?