Red Hot Chili Peppers - 10 utworów, które zespół gra najczęściej na swoich koncertach

i

Autor: Materiały prasowe Numery, które Red Hot Chili Peppers gra na trasie

Red Hot Chili Peppers - 10 utworów, które zespół gra najczęściej na swoich koncertach

2023-06-01 15:36

Do tej pory zespół Red Hot Chili Peppers zagrał w naszym kraju cztery razy. Formacja powraca w tym roku, po sześcioletniej przerwie od ostatniej wizyty w Polsce, by promować swoje najnowsze wydawnictwa. Setlisty kolejnych pokazów w ramach "The Global Stadium Tour" obfitują także w te najbardziej znane i uwielbiane przez fanów numery. A które z nich pojawiają się na występach "papryczek" najczęściej?

Już we wrześniu 2021 roku Red Hot Chili Peppers oficjalnie ogłosili nową trasę koncertową. "The Global Stadium Tour" miała być pierwszą od 2007 roku, udział w której miał także wziąć gitarzysta John Frusciante, który w 2019 roku, po dziesięciu latach, powrócił do składu. W 2022 roku stało się jasne, że występy będą okazją, by usłyszeć na żywo nowy materiał grupy - w ostatnich miesiącach ta wydała aż dwa, podwójne albumy - Unlimited Love i Return of the Dream Canteen. 

Red Hot Chili Peppers - 7 najlepszych piosenek z albumu “Unlimited Love”

Red Hot Chili Peppers wracają do Polski po sześciu latach

Choć początkowo się na to nie zapowiadało, nowa trasa formacji obejmie także nasz kraj! Red Hot Chili Peppers powracają do naszego kraju po sześciu latach - w 2017 roku grupa zagrała w Krakowie. Wyczekiwany występ odbędzie się już 21 czerwca na warszawskim PGE Narodowym. Dzień ten będzie prawdziwym świętem dla fanów najlepszego brzmienia - jako goście specjalni na polskim koncercie zagrają także The Mars Volta i sam Iggy Pop!

Numery, które Red Hot Chili Peppers grają na koncertach najczęściej

Ciężko jest przewidzieć, jaką setlistę usłyszymy w Warszawie. Zespół zaskakuje swoich fanów i niemal na każdym występie prezentuje inny zestaw kompozycji. Jakie jednak wybrzmiewają na koncertach "papryczek" najczęściej? Sprawdź!