Raz, Dwa, Trzy w Klubie Stodoła z koncertem „Człowiek czasami serce otworzy”! [DATA, BILETY]

i

Autor: Artur Szczepanski/REPORTER Raz, Dwa, Trzy z wyjątkowym koncertem w Stodole

Raz, Dwa, Trzy w Klubie Stodoła z koncertem „Człowiek czasami serce otworzy”! [DATA, BILETY]

2022-12-05 14:13

Po wyprzedanym grudniowym jubileuszu w Warszawie, Raz, Dwa, Trzy ogłasza kolejny występ w Stodole! 23 kwietnia 2023 zespół zagra na deskach warszawskiego klubu wyjątkowy koncert „Człowiek czasami serce otworzy”. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych polskich zespołów zaprezentuje piosenki autorstwa Agnieszki Osieckiej i Wojciecha Młynarskiego. Bilety dostępne w sprzedaży!

Agnieszka Osiecka i Wojciech Młynarski posiedli unikatową umiejętność obserwacji ludzkiej potrzeby bycia kochanym. Koncert złożony z piosenek ich autorstwa nie ma służyć porównaniu ich talentów. To żywe, muzyczne zestawienie odmiennego podejścia do uczuciowych usiłowań podejmowanych przez poszczególne bohaterki i bohaterów tych małych dzieł sztuki. Często - jak to bywa w życiu - przypadkowych sytuacji prowokujących burzliwy wzrost napięcia emocjonalnego przeradzającego się w nagłe, zaskakujące, acz nieuniknione np. zakochanie. Postaci z piosenek potrafią zapaść na „chorobę” miłości tak samo szybko, jak mozolnie i z trudem się odkochiwać. Opisać ulotną wymianę spojrzeń, albo spór między zimnym intelektem, a nagłym porywem serca. Czy to w ogóle możliwe? A. Osiecka i W. Młynarski prawdopodobnie przypuszczali, że nie. Ale jako twórcy niemogący i nieumiejący uwolnić się od wrodzonych talentów wiedzieli, że usiłować trzeba. Opowieść pozornie stara jak świat. „Człowiek czasami serce otworzy…” i dozgonna miłość, albo pasmo uczuciowych nieszczęść gotowe. Albo jedno i drugie.

Raz, Dwa, Trzy w Klubie Stodoła z koncertem „Człowiek czasami serce otworzy”! [DATA, BILETY]

Raz, Dwa, Trzy - „Człowiek czasami serce otworzy”, 23 kwietnia 2023, Klub Stodoła, ul. Batorego 10, Warszawa. Bilety dostępne w kasie Klubu Stodoła oraz w sprzedaży internetowej:www.stodola.pl, www.ticketclub.pl.

Nocny Kochanek w Esce Rock o najnowszym singlu. Nago na hulajnodze?