OsamaSon, Steve Harris

i

Autor: Wikimedia Commons/Ninecalling, Notimex/The Grosby Group/EAST NEWS

Wiadomości

Raper OsamaSon nie został jednak pozwany przez Iron Maiden. "Chciałem wyjaśnić tę sprawę"

Raper OsamaSon, który twierdził, że został pozwany przez Iron Maiden, w związku z grafiką, teraz zmienił nieco zdanie w tym temacie. W mediach społecznościowych pojawił się jego nowy komentarz.

Raper nie został jednak pozwany przez Iron Maiden

Ostatnio głośno zrobiło się o raperze OsamaSonie. Wszystko przez planowaną okładkę zrealizowaną z myślą o wersji deluxe albumu "Flex Musix" (z dopiskiem: "FLXTRA"). Grafika do złudzenia przypomina tę wypuszczoną przez zespół Iron Maiden w okresie krążka "Powerslave" (1984), jej autorem jest Derek Riggs. 

Zmieniona została kolorystyka, a Eddie (maskotka IM) zyskał dredy. 

Dwudziestoletni raper poinformował za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, że dostał pozew od zespołu. Nikt jednak z otoczenia Iron Maiden nie potwierdził tych informacji. Później jednak OsamaSon zmienił zdanie... 

Iron Maiden - 5 ciekawostek o albumie "The Number of the Beast" | Jak dziś rockuje?

Sam zainteresowany udostępnił bowiem relację na Instagramie z komentarzem do całej sytuacji. 

 Chciałem wyjaśnić sprawę związaną z Iron Maiden. Oni mnie NIE pozwali i NIE pozywają. GRZECZNIE poprosili mnie o zmianę grafiki, ponieważ nie otrzymałem od nich pozwolenia na wykorzystanie. Bądźmy dobrej myśli i PRZESTAŃMY trollować/hejtować – napisał OsamaSon. 

Warto też nadmienić, że z profilu rapera na Instagramie zniknęły wszystkie dotychczasowe posty. Dlatego też wiele osób sądzi, że to wszystko było sprytnym zabiegiem marketingowym. 

Oto najlepsze albumy w dorobku Iron Maiden: