Rammstein - Zick Zack: teledysk był kręcony w Polsce. Zobaczcie, co wymyślił zespół

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=p3zi9p2Hp_0

Rammstein - Zick Zack: teledysk był kręcony w Polsce. Zobaczcie, co wymyślił zespół

2022-04-07 20:21

Po premierze singla 'Zeit', Rammstein przygotowywał się do premiery drugiego singla. Tym razem do sieci trafił singiel 'Zick Zack', który był zapowiadany w bardzo oryginalny sposób. Wiadomo, że klip do numeru powstawał w Polsce! Zobaczcie nowy obrazek grupy.

Rammstein rozkręcają promocje nowego albumu, który ma ukazać się pod koniec kwietnia 2022. Pierwszym singlem był tytułowy 'Zeit', który wywołał raczej pozytywne emocje, jednak zespół się nie zatrzymuje. Do sieci trafił singiel 'Zick Zack', do którego oryginalny klip, kręcony był w Polsce! Spodziewajcie się ostrej jazdy bez trzymanki.

Co tam w środku gra? - Rammstein

Rammstein - Zick Zack: teledysk był kręcony w Polsce! Zobaczcie, jak wygląda nowy obrazek od zespołu

W klipie, możemy zobaczyć zespół po operacjach plastycznych, jako muzyków, którzy nie mogą pogodzić się z upływającym czasem. Warto zaznaczyć, że to kolejny klip, który podejmuje tematykę przemijania. Czy to nawiązanie do tytułu płyty, a może małe sygnały ze strony zespołu, który chce się pożegnać z fanami? Tego z pewnością dowiemy się wkrótce. Zobaczcie nowy obrazek Rammstein, który realizowany był w Polsce:

Rammstein - najmniej znane zdjęcia zespołu. Tego mogliście nie widzieć