Rammstein - Zick Zack: co wiemy o nowym singlu zespołu?

i

Autor: screen: https://www.facebook.com/photo?fbid=521908102630022&set=a.294443998709768

Rammstein - Zick Zack: co wiemy o nowym singlu zespołu?

2022-04-05 10:50

Po premierze singla 'Zeit', Rammstein przygotowuje się do premiery drugiego singla. Tym razem do sieci ma trafić singiel 'Zick Zack', który jest zapowiadany w bardzo oryginalny sposób. Co wiadomo o wydawnictwie?

Rammstein rozkręcają promocje nowego albumu, który ma ukazać się pod koniec kwietnia 2022. Pierwszym singlem był tytułowy 'Zeit', który wywołał raczej pozytywne emocje, jednak zespół się nie zatrzymuje. Zapowiedziano premierę nowego singla, którego tytuł to 'Zick Zack'. Co wiadomo o utworze?

Co tam w środku gra? - Rammstein

Rammstein - Zick Zack: co wiadomo o utworze?

Wiadomo, że numer został już zapowiedziany 1 kwietnia, gdy na sociale grupy wrzucono zdjęcie kliniki medycyny estetycznej. Wtedy podkreślono, że w czasie pandemii, zespół postanowił zainwestować w nowe rozwiązania. Ile w tym prawdy? Patrząc na działania Rammstein, wszystko jest możliwe, jednak bardziej chodziło tu o promocję singla. Później, w sieci pojawiły się zdjęcia członków zespołu, którzy są wystylizowani na kobiety, które... mówiąc delikatnie mają za sobą nieudane operacje plastyczne twarzy. Każda z grafik posiada numer telefonu na infolinie, gdzie słychać głos innego członka Rammstein. Głos informuje, że premiera odbędzie się 7 kwietnia 2022, a przełączając na inne opcje, można usłyszeć fragment numeru.

Jak informuje Feuerräder - Polski Fanklub Rammstein, klip do numeru, może być tym, który zespół realizował w Polsce. Czy to prawda? Tego dowiemy się w dniu premiery, a dokładniej o 18:00, gdy klip trafi do sieci.

Rammstein - najmniej znane zdjęcia zespołu. Tego mogliście nie widzieć

"Kultowe Kawałki - Kultowe Historie" - posłuchaj podcastów Jara Sobierajewicza

Listen to "Kultowe Kawałki Kultowe Historie" on Spreaker.